d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1117118119120121232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 9 2009 04:48am
Quote (Saou @ Sat, 9 May 2009, 11:47)
De basszus, 500k hufból én nem fg-t vennék :D


Aztan elköltötte kb 3 ls itemre.
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 9 2009 04:50am
Quote (ElCapitano @ Sat, 9 May 2009, 12:48)
Aztan elköltötte kb 3 ls itemre.


Nekem az lenne az elso, hogy 300k-t fognek, eurora valtanek es elmennek parndorfba kibaszottsok ruhat venni, a maradek 200k-bol letennem motorra a jogsit + vennek egy motort ^^
Ha meg meg mindig maradna penz, akkor memoriakartyat a telomba :D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 9 2009 04:51am
Quote (Saou @ Sat, 9 May 2009, 11:50)
Nekem az lenne az elso, hogy 300k-t fognek, eurora valtanek es elmennek parndorfba kibaszottsok ruhat venni, a maradek 200k-bol letennem motorra a jogsit + vennek egy motort ^^
Ha meg meg mindig maradna penz, akkor memoriakartyat a telomba :D


Én vennék egy egeret, egérpadot, befejezném jogsit, vennék pár ruhát én is, elutaznék valahova magyarországon 1 hétre all inclusive, a maradékot meg elinnám
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 9 2009 04:52am
Quote (ElCapitano @ Sat, 9 May 2009, 12:51)
Én vennék egy egeret, egérpadot, befejezném jogsit, vennék pár ruhát én is, elutaznék valahova magyarországon 1 hétre all inclusive, a maradékot meg elinnám


ja, en is elutaznek :D akkor lecsippentenek az egeszbol 100k-t es korbejarnam a balkant :wub:
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 9 2009 04:59am
Quote (ElCapitano @ Sat, 9 May 2009, 12:46)
lestat 500k ért vett 50kt ^^. ( de mert nub és official vette )


lol azért ennyire fasz én se vagyok :wacko:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 9 2009 04:59am
Quote (ElCapitano @ Sat, May 9 2009, 11:46am)
lestat 500k ért vett 50kt ^^. ( de mert nub és official vette )


ezt honnan veszed ? ^^
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 9 2009 04:59am
Quote (xLestatx @ Sat, 9 May 2009, 11:59)
lol azért ennyire fasz én se vagyok :wacko:


jó jsp kalkulátor ezt adja ki, ha nem igaz elnézést kérek, nem akartam rólad semmit híresztelni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 9 2009 05:01am
Quote (Klontar @ Sat, May 9 2009, 11:38am)
hat akkor nagyon buta ha nem egybe adja el az egészet... és egyébként meg minek adja el valaki aki minden pénzét arra költi, és drágabban veszi, mint adja? :wacko:


De egyben túl feltünő lenne ^^ donoltál valakinek 300k fg-t? Volt már hasonlóra példa és locked lett mindkét user aztán csak hosszas magyarázkodás után unlockolták őket, úgy hogy vissza kellett csinálni a "bizniszt"
Ráadásul ki venne annyi fg-t? Kurva sokba kerülhetne.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 9 2009 05:27am
Quote (Saou @ Sat, 9 May 2009, 12:50)
Nekem az lenne az elso, hogy 300k-t fognek, eurora valtanek es elmennek parndorfba kibaszottsok ruhat venni, a maradek 200k-bol letennem motorra a jogsit + vennek egy motort ^^
Ha meg meg mindig maradna penz, akkor memoriakartyat a telomba :D


ahahahahahaha persze :thumbsup:


beni és zayl bant :c
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 9 2009 05:27am
Quote (beni @ Sat, 9 May 2009, 13:01)
De egyben túl feltünő lenne ^^ donoltál valakinek 300k fg-t? Volt már hasonlóra példa és locked lett mindkét user aztán csak hosszas magyarázkodás után unlockolták őket, úgy hogy vissza kellett csinálni a "bizniszt"
Ráadásul ki venne annyi fg-t? Kurva sokba kerülhetne.


:rolleyes:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117118119120121232Next
Closed New Topic New Poll