Quote (Psyclon @ Aug 17 2016 08:55am)
Myprotein elég jo ár érték arányban. Iz némelyik kurva szar.
De ha van rá pénzed, akkor próbáld ki a Optimum Nutrition Gold Standard fehérjét.
Amugy WPP iz ár minőség minden korrekt.
az a kedvencem benned, ahogy leírod mit hogy kell szedni, menynit miből, miért kell koxolni, neked ez az életed stb, aztán amikor egy aktuális képet postolsz a progressedről akkor így néz ki:
This post was edited by rapiddani on Aug 17 2016 03:38am