d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1117611771178117911801257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 12 2016 08:32am
Quote (Namechange @ Aug 11 2016 11:32pm)
annyira jo lenne hogyha ugy okoskodnal hogy ertessz is hozza :D
nem akarok kerkedni de eleg jo eredmenyt ertem en mar el a testemmel kapcsolatban amire buszke vagyok. Es ezek nelkul is ment volna csak ketszer ennyi ido alatt.

Akkor lebontom a kis buta fejednek:

Omega 3 6 9 (Tudod ez olyan mint a hal olaj amivel anyu etetett regen es tok szar ize volt)
Multivitamin (A,D,E,C) Napi iranybevitel (Kivancsi lennek milyen etkezessel viszed be ezeket minden nap :D)
BCAA Leucine, Isoleucine, Valine (Izom regeneracio es epites a fo szerepuk)
L Carnitine (Mivel a karnitin a zsírsav szállítórendszer alkotója, így a zsírokban lévő energia csak rajta keresztül használható fel, tehát a zsír energiává történő átalakításához szükséges.)
Glutamin (Noveli az izomepitest csokkenti a regeneracios idot stb stb)
Kazein ( egy magas minőségű fehérje, melyet gyakran használnak különféle fehérjetartalmú és étkezést helyettesítő táplálékkiegészítőkben)


megetetett a marketing :S
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 12 2016 03:18pm
Quote (Namechange @ 12 Aug 2016 00:32)
annyira jo lenne hogyha ugy okoskodnal hogy ertessz is hozza :D
nem akarok kerkedni de eleg jo eredmenyt ertem en mar el a testemmel kapcsolatban amire buszke vagyok. Es ezek nelkul is ment volna csak ketszer ennyi ido alatt.

Akkor lebontom a kis buta fejednek:

Omega 3 6 9 (Tudod ez olyan mint a hal olaj amivel anyu etetett regen es tok szar ize volt)
Multivitamin (A,D,E,C) Napi iranybevitel (Kivancsi lennek milyen etkezessel viszed be ezeket minden nap :D)
BCAA Leucine, Isoleucine, Valine (Izom regeneracio es epites a fo szerepuk)
L Carnitine (Mivel a karnitin a zsírsav szállítórendszer alkotója, így a zsírokban lévő energia csak rajta keresztül használható fel, tehát a zsír energiává történő átalakításához szükséges.)
Glutamin (Noveli az izomepitest csokkenti a regeneracios idot stb stb)
Kazein ( egy magas minőségű fehérje, melyet gyakran használnak különféle fehérjetartalmú és étkezést helyettesítő táplálékkiegészítőkben)


aminósav csak akkor ér valamit igazán, ha edzés közben inzulin is megy.. MRO résztvevő mondta.. amúgy meg kidobott pénz
multivitamin+ jó minőségű fehérjepor és kb ennyi
többi minőségi kaja és kész

kazein simán tud vizesíteni, szerintem az egyik legszarabb fehérjeforrás, de pl jó minőségű tejsavófehérje izolátumot is el kell hagyni verseny előtt 2-4 héttel, ennyivel jobb a kaja, hobbi szinten simán jó
tojás, csirke/pulyka, bélszín, sovány hal

/e tavaly sokkal több fehérjeport ittam mint idén és mégis jobb volt most a forma mint tavaly

This post was edited by Akizk on Aug 12 2016 03:19pm
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 12 2016 03:27pm
Quote (Akizk @ 12 Aug 2016 22:18)
aminósav csak akkor ér valamit igazán, ha edzés közben inzulin is megy.. MRO résztvevő mondta.. amúgy meg kidobott pénz
multivitamin+ jó minőségű fehérjepor és kb ennyi
többi minőségi kaja és kész

kazein simán tud vizesíteni, szerintem az egyik legszarabb fehérjeforrás, de pl jó minőségű tejsavófehérje izolátumot is el kell hagyni verseny előtt 2-4 héttel, ennyivel jobb a kaja, hobbi szinten simán jó
tojás, csirke/pulyka, bélszín, sovány hal

/e tavaly sokkal több fehérjeport ittam mint idén és mégis jobb volt most a forma mint tavaly


ibiza megvolt már?
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 12 2016 04:11pm
Mondjatok igazan jo minosegu feherjeporokat hogy milyet vegyek
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 12 2016 04:19pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ 12 Aug 2016 23:11)
Mondjatok igazan jo minosegu feherjeporokat hogy milyet vegyek


optimum nutrition gold standard 100% whey
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 12 2016 04:39pm
Quote (ace07 @ 12 Aug 2016 23:27)
ibiza megvolt már?


idén nem megyek, nagyon belemerültem a munkába + tanulok a ccie vizsgámra
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 15 2016 12:17am
Quote (Akizk @ Aug 12 2016 11:39pm)
idén nem megyek, nagyon belemerültem a munkába + tanulok a ccie vizsgámra


? tard?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 15 2016 04:41pm
Quote (Karan2_Returned @ 15 Aug 2016 08:17)
? tard?


Nov/Decembertől teljes értékű Huawei employee leszek. Kb évente 1-2 embert vesz fel Hua, a többit bérli. (berni office 80% temporar, még a recepció is :D) Muszáj hajtanom :/
Meg amúgy Lausanneban olyan bulik vannak, hogy nem is érdemes Ibizára menni. Minden szombaton 10/10 DJ-k vannak.

This post was edited by Akizk on Aug 15 2016 04:42pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 16 2016 02:56am
Quote (Akizk @ Aug 15 2016 11:41pm)
Nov/Decembertől teljes értékű Huawei employee leszek. Kb évente 1-2 embert vesz fel Hua, a többit bérli. (berni office 80% temporar, még a recepció is :D) Muszáj hajtanom :/
Meg amúgy Lausanneban olyan bulik vannak, hogy nem is érdemes Ibizára menni. Minden szombaton 10/10 DJ-k vannak.



Csavargatjak a hangero gombot a macbookon?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2016 02:26am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Aug 12 2016 11:11pm)
Mondjatok igazan jo minosegu feherjeporokat hogy milyet vegyek


nekem valami olyasmit amit beszedsz és edzés nélkül izmos leszel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117611771178117911801257Next
Add Reply New Topic New Poll