d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1117511761177117811791257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 12 2016 12:00am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 12 2016 06:56am)
elobb meghalnak, de jo nekik


Nem halnak bele csak megszarabb lesz az eletük
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 12 2016 12:03am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 12 2016 06:00am)
Nem halnak bele csak megszarabb lesz az eletük


Ami nekik szar lesz, de nekunk annal szorakoztatobb
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 12 2016 12:25am
Quote (Psyclon @ 12 Aug 2016 07:47)
Fehérje & vitargo kimaradt. Vitargo kirva drága, de nálam bejött. Edzés utáni fehérje nem telit annyira es ra másfél órára mar vígan mehet a kaja.
Glutamin-t esti kazeinhez keverném a jobb regeneráció miatt.
Ha még nem használtál cratint akkor mókás lesz.
En diéta alatt kezdtem el 3 hónap szünet után. Hozott egyből 6 kilót feltöltés végére. Erőben dobni fog es ténylegesen jobban fejlődsz, regenerálódsz. Monohidrattal kezdj, lehet nem fog bejönni, de nem kell aggódni, akkor meg ott van egy csomó dizájner creatin ami több fajtából tevődik össze. Kinek mi. Ki kell tapasztalni.
(Kis adagokban kezdj. 5g max mert lehet eleinte menni fog tőle a hasad.)

BCAA eleg alap dolog en megis csak cardio alatt használom.
Edzés során egy pörgető, utánna pedig egy edzés közbeni cucc.
Most scitec superhero megy edzés előttinek. Hat gyerekek. En bírom a pörgetőket, de ez pofán tud baszni rendesen. Tényleg jo, csak ajanlani tudom.
Eszes közben egy scitec intra edge megy. Annyira nagy különbséget nem tapasztalok mint az amino essence közben, de tudja fene, ezt nemrég kezdtem csak használni.
De BCAA is megfelel edzés közbeni itokanak.


Röhögök
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 12 2016 12:50am
nem tudom sracok, en inkabb raszanok egy kis idot, de szeretnem hogy meg felalljon 30 evesen
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 12 2016 01:14am
Quote (llllllllllll @ Aug 12 2016 06:54am)
Annyira remelem, hogy 5-10 ev mulva is itt lesztek es mehetnek majd a beszamolok, hogy 30 evesen impotens lettem, leallt a vesem, tonkre ment a majam, 70 IQm van, tonkre mentek az izuleteim
Alig varom :))))


10 ev?

ezt a lecet tobben most is megugorjak, es meg koxolni se koxolnak
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 12 2016 02:01am
Quote (Psyclon @ Aug 12 2016 06:47am)
Fehérje & vitargo kimaradt. Vitargo kirva drága, de nálam bejött. Edzés utáni fehérje nem telit annyira es ra másfél órára mar vígan mehet a kaja.
Glutamin-t esti kazeinhez keverném a jobb regeneráció miatt.
Ha még nem használtál cratint akkor mókás lesz.
En diéta alatt kezdtem el 3 hónap szünet után. Hozott egyből 6 kilót feltöltés végére. Erőben dobni fog es ténylegesen jobban fejlődsz, regenerálódsz. Monohidrattal kezdj, lehet nem fog bejönni, de nem kell aggódni, akkor meg ott van egy csomó dizájner creatin ami több fajtából tevődik össze. Kinek mi. Ki kell tapasztalni.
(Kis adagokban kezdj. 5g max mert lehet eleinte menni fog tőle a hasad.)

BCAA eleg alap dolog en megis csak cardio alatt használom.
Edzés során egy pörgető, utánna pedig egy edzés közbeni cucc.
Most scitec superhero megy edzés előttinek. Hat gyerekek. En bírom a pörgetőket, de ez pofán tud baszni rendesen. Tényleg jo, csak ajanlani tudom.
Eszes közben egy scitec intra edge megy. Annyira nagy különbséget nem tapasztalok mint az amino essence közben, de tudja fene, ezt nemrég kezdtem csak használni.
De BCAA is megfelel edzés közbeni itokanak.


Ezeket te mennyire gondolod komolyan?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 12 2016 02:50am
Quote (Psyclon @ Aug 12 2016 06:47am)
Fehérje & vitargo kimaradt. Vitargo kirva drága, de nálam bejött. Edzés utáni fehérje nem telit annyira es ra másfél órára mar vígan mehet a kaja.
Glutamin-t esti kazeinhez keverném a jobb regeneráció miatt.
Ha még nem használtál cratint akkor mókás lesz.
En diéta alatt kezdtem el 3 hónap szünet után. Hozott egyből 6 kilót feltöltés végére. Erőben dobni fog es ténylegesen jobban fejlődsz, regenerálódsz. Monohidrattal kezdj, lehet nem fog bejönni, de nem kell aggódni, akkor meg ott van egy csomó dizájner creatin ami több fajtából tevődik össze. Kinek mi. Ki kell tapasztalni.
(Kis adagokban kezdj. 5g max mert lehet eleinte menni fog tőle a hasad.)

BCAA eleg alap dolog en megis csak cardio alatt használom.
Edzés során egy pörgető, utánna pedig egy edzés közbeni cucc.
Most scitec superhero megy edzés előttinek. Hat gyerekek. En bírom a pörgetőket, de ez pofán tud baszni rendesen. Tényleg jo, csak ajanlani tudom.
Eszes közben egy scitec intra edge megy. Annyira nagy különbséget nem tapasztalok mint az amino essence közben, de tudja fene, ezt nemrég kezdtem csak használni.
De BCAA is megfelel edzés közbeni itokanak.


Én a metamfetamint ajánlanám pörgetőnek, esetleg egy nagyobb búgócsigát
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 12 2016 02:53am
en egy utolsó lehetőség vagy csuszol gepszerkezettan vizsgát ajánlok porgetonek
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 12 2016 04:51am
Quote (Namechange @ Aug 11 2016 11:42pm)
Szeptemberben kezdem ujra az edzest ket honap kihagyas utan, most vasarolok eppen be a cuccokbol, eddig:

BCAA
Glutamin
Kazein
Omega 3 6 9
Multivitamin
L Carnitine

Mi a velemeny a creatinrol? Soha nem probaltam, mennyit dobna segitene?


BCAA-ból, Glutaminból eleget beviszel ha elég fehérjét eszel, ami szinte biztos mert már postoltad az étrended régebben, omega 3-6-9-et én biztos nem szednék, inkább heti 1x ennék lazacot/szardíniát az EPA/DHA miatt, omega 6-ból bőven eleget beviszel a sima ételekből mert szinte minden ételben van minimális mennyiség.

Kazein fehérje: Minek? Elég fehérjét beviszel szerintem az étrendből, zsírszegény túróval este ugyanazt az eredményt éred el.

Szerintem nem tartott volna 2x annyi időbe ha nem szedsz semmit, honnan lehet tudni mennyit érnek ezek, ha nélkülük is fejlődnél rendes edzés/étkezés/alvás mellett?

Quote (Psyclon @ Aug 12 2016 07:47am)
Fehérje & vitargo kimaradt. Vitargo kirva drága, de nálam bejött. Edzés utáni fehérje nem telit annyira es ra másfél órára mar vígan mehet a kaja.
Glutamin-t esti kazeinhez keverném a jobb regeneráció miatt.
Ha még nem használtál cratint akkor mókás lesz.
En diéta alatt kezdtem el 3 hónap szünet után. Hozott egyből 6 kilót feltöltés végére. Erőben dobni fog es ténylegesen jobban fejlődsz, regenerálódsz. Monohidrattal kezdj, lehet nem fog bejönni, de nem kell aggódni, akkor meg ott van egy csomó dizájner creatin ami több fajtából tevődik össze. Kinek mi. Ki kell tapasztalni.
(Kis adagokban kezdj. 5g max mert lehet eleinte menni fog tőle a hasad.)

BCAA eleg alap dolog en megis csak cardio alatt használom.
Edzés során egy pörgető, utánna pedig egy edzés közbeni cucc.
Most scitec superhero megy edzés előttinek. Hat gyerekek. En bírom a pörgetőket, de ez pofán tud baszni rendesen. Tényleg jo, csak ajanlani tudom.
Eszes közben egy scitec intra edge megy. Annyira nagy különbséget nem tapasztalok mint az amino essence közben, de tudja fene, ezt nemrég kezdtem csak használni.
De BCAA is megfelel edzés közbeni itokanak.


Edzés után nekem egy sima hús+jázmin rizs tökéletes, kreatintól én nem éreztem semmi változást, bár lehet azért mert sok marhahúst ettem és bevittem eleget nélküle. Pörgetőnek egy fekete kávé vagy koffein tabletta szerintem bőven elég, bár mostanában nem szoktam ezt sem.
Én személy szerint fölöslegesnek tartom ezeket, de ha neked beváltak és szerinted megéri akkor hajrá.

Akik szerint impotens lesz valaki ha fehérjét, multivitamint és egyebeket szed az kifejtené? Én nem szedek, de a gyakori sörözéssel, szar alvással/kajával amit legtöbben csinálnak jelentősen csökkentik a tesztoszteron szintet, (és növelik az ösztrogént)
míg ezeknek a termékeknek a szedése semmi hatással nincs rá.

This post was edited by championmath on Aug 12 2016 04:58am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 12 2016 05:32am
Quote (Psyclon @ 12 Aug 2016 07:47)
Fehérje & vitargo kimaradt. Vitargo kirva drága, de nálam bejött. Edzés utáni fehérje nem telit annyira es ra másfél órára mar vígan mehet a kaja.
Glutamin-t esti kazeinhez keverném a jobb regeneráció miatt.
Ha még nem használtál cratint akkor mókás lesz.
En diéta alatt kezdtem el 3 hónap szünet után. Hozott egyből 6 kilót feltöltés végére. Erőben dobni fog es ténylegesen jobban fejlődsz, regenerálódsz. Monohidrattal kezdj, lehet nem fog bejönni, de nem kell aggódni, akkor meg ott van egy csomó dizájner creatin ami több fajtából tevődik össze. Kinek mi. Ki kell tapasztalni.
(Kis adagokban kezdj. 5g max mert lehet eleinte menni fog tőle a hasad.)

BCAA eleg alap dolog en megis csak cardio alatt használom.
Edzés során egy pörgető, utánna pedig egy edzés közbeni cucc.
Most scitec superhero megy edzés előttinek. Hat gyerekek. En bírom a pörgetőket, de ez pofán tud baszni rendesen. Tényleg jo, csak ajanlani tudom.
Eszes közben egy scitec intra edge megy. Annyira nagy különbséget nem tapasztalok mint az amino essence közben, de tudja fene, ezt nemrég kezdtem csak használni.
De BCAA is megfelel edzés közbeni itokanak.


ah nem en ki nem allhatom a pre workoutokat meg a hasonlokat
rosszul vagyok tole :D
de azer ty
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117511761177117811791257Next
Add Reply New Topic New Poll