d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1117411751176117711781257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 9 2016 01:37pm
Quote (Karan2_Returned @ 9 Aug 2016 20:21)
Ceges zuhanyzora van valami szar szerelve ami meri mennyi energiat fogyasztasz melegvizzel, es volt rajta valami szomoru jegesmaci meg olvado jegtablak, jol elbaszta a kedvemet(


#svajc
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 9 2016 02:11pm
Quote (RRC @ Aug 9 2016 07:36pm)
kádban nem leszel tiszta, a saját szarodban fürdesz


a végén lezuhanyzol
de akkor is jó a forró vízben feküdni egy fél órát
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 11 2016 03:42pm
Szeptemberben kezdem ujra az edzest ket honap kihagyas utan, most vasarolok eppen be a cuccokbol, eddig:

BCAA
Glutamin
Kazein
Omega 3 6 9
Multivitamin
L Carnitine

Mi a velemeny a creatinrol? Soha nem probaltam, mennyit dobna segitene?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 11 2016 04:02pm
Quote (Namechange @ Aug 11 2016 10:42pm)
Szeptemberben kezdem ujra az edzest ket honap kihagyas utan, most vasarolok eppen be a cuccokbol, eddig:

BCAA
Glutamin
Kazein
Omega 3 6 9
Multivitamin
L Carnitine

Mi a velemeny a creatinrol? Soha nem probaltam, mennyit dobna segitene?


esetleg egy traktort meg szivj fel edzesenkent
soha nem ertettem hogy a tetves faszba lehet azt hinni, hogy ennyi szarnak lesz lathato eredmenye
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 11 2016 04:32pm
Quote (Taszilo.^ @ 12 Aug 2016 00:02)
esetleg egy traktort meg szivj fel edzesenkent
soha nem ertettem hogy a tetves faszba lehet azt hinni, hogy ennyi szarnak lesz lathato eredmenye


annyira jo lenne hogyha ugy okoskodnal hogy ertessz is hozza :D
nem akarok kerkedni de eleg jo eredmenyt ertem en mar el a testemmel kapcsolatban amire buszke vagyok. Es ezek nelkul is ment volna csak ketszer ennyi ido alatt.

Akkor lebontom a kis buta fejednek:

Omega 3 6 9 (Tudod ez olyan mint a hal olaj amivel anyu etetett regen es tok szar ize volt)
Multivitamin (A,D,E,C) Napi iranybevitel (Kivancsi lennek milyen etkezessel viszed be ezeket minden nap :D)
BCAA Leucine, Isoleucine, Valine (Izom regeneracio es epites a fo szerepuk)
L Carnitine (Mivel a karnitin a zsírsav szállítórendszer alkotója, így a zsírokban lévő energia csak rajta keresztül használható fel, tehát a zsír energiává történő átalakításához szükséges.)
Glutamin (Noveli az izomepitest csokkenti a regeneracios idot stb stb)
Kazein ( egy magas minőségű fehérje, melyet gyakran használnak különféle fehérjetartalmú és étkezést helyettesítő táplálékkiegészítőkben)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 11 2016 11:37pm
Quote (Namechange @ 12 Aug 2016 00:32)
annyira jo lenne hogyha ugy okoskodnal hogy ertessz is hozza :D
nem akarok kerkedni de eleg jo eredmenyt ertem en mar el a testemmel kapcsolatban amire buszke vagyok. Es ezek nelkul is ment volna csak ketszer ennyi ido alatt.

Akkor lebontom a kis buta fejednek:

Omega 3 6 9 (Tudod ez olyan mint a hal olaj amivel anyu etetett regen es tok szar ize volt)
Multivitamin (A,D,E,C) Napi iranybevitel (Kivancsi lennek milyen etkezessel viszed be ezeket minden nap :D)
BCAA Leucine, Isoleucine, Valine (Izom regeneracio es epites a fo szerepuk)
L Carnitine (Mivel a karnitin a zsírsav szállítórendszer alkotója, így a zsírokban lévő energia csak rajta keresztül használható fel, tehát a zsír energiává történő átalakításához szükséges.)
Glutamin (Noveli az izomepitest csokkenti a regeneracios idot stb stb)
Kazein ( egy magas minőségű fehérje, melyet gyakran használnak különféle fehérjetartalmú és étkezést helyettesítő táplálékkiegészítőkben)


azert taszilonak hihetnel, mr olimpiat nyert mar tobbszor is
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 11 2016 11:47pm
Quote (Namechange @ 11 Aug 2016 22:42)
Szeptemberben kezdem ujra az edzest ket honap kihagyas utan, most vasarolok eppen be a cuccokbol, eddig:

BCAA
Glutamin
Kazein
Omega 3 6 9
Multivitamin
L Carnitine

Mi a velemeny a creatinrol? Soha nem probaltam, mennyit dobna segitene?



Fehérje & vitargo kimaradt. Vitargo kirva drága, de nálam bejött. Edzés utáni fehérje nem telit annyira es ra másfél órára mar vígan mehet a kaja.
Glutamin-t esti kazeinhez keverném a jobb regeneráció miatt.
Ha még nem használtál cratint akkor mókás lesz.
En diéta alatt kezdtem el 3 hónap szünet után. Hozott egyből 6 kilót feltöltés végére. Erőben dobni fog es ténylegesen jobban fejlődsz, regenerálódsz. Monohidrattal kezdj, lehet nem fog bejönni, de nem kell aggódni, akkor meg ott van egy csomó dizájner creatin ami több fajtából tevődik össze. Kinek mi. Ki kell tapasztalni.
(Kis adagokban kezdj. 5g max mert lehet eleinte menni fog tőle a hasad.)

BCAA eleg alap dolog en megis csak cardio alatt használom.
Edzés során egy pörgető, utánna pedig egy edzés közbeni cucc.
Most scitec superhero megy edzés előttinek. Hat gyerekek. En bírom a pörgetőket, de ez pofán tud baszni rendesen. Tényleg jo, csak ajanlani tudom.
Eszes közben egy scitec intra edge megy. Annyira nagy különbséget nem tapasztalok mint az amino essence közben, de tudja fene, ezt nemrég kezdtem csak használni.
De BCAA is megfelel edzés közbeni itokanak.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2016 11:52pm
Kox, teljesen egeszseges, anya is ezzel etetett regen (szar ize van), en kakoval keverve, egyenesen a retina ala injektalva ajanlom
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2016 11:54pm
Annyira remelem, hogy 5-10 ev mulva is itt lesztek es mehetnek majd a beszamolok, hogy 30 evesen impotens lettem, leallt a vesem, tonkre ment a majam, 70 IQm van, tonkre mentek az izuleteim
Alig varom :))))
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 11 2016 11:56pm
Quote (llllllllllll @ 12 Aug 2016 07:54)
Annyira remelem, hogy 5-10 ev mulva is itt lesztek es mehetnek majd a beszamolok, hogy 30 evesen impotens lettem, leallt a vesem, tonkre ment a majam, 70 IQm van, tonkre mentek az izuleteim
Alig varom :))))


elobb meghalnak, de jo nekik
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117411751176117711781257Next
Add Reply New Topic New Poll