d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1117311741175117611771257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 8 2016 03:20pm
Quote (SummertimeClothes @ 8 Aug 2016 20:40)
hat ha chinupolni tudsz, ehhez se kell tobb hely :D
max megdontot magad kicsit hogy ne full meroleges legyel a foldre


hat chinupnal az allam verdesi a felso reszet az ajtokeretnek, ha jol lattam a videoban annal valamivel feljebb kellene menjek a masik verzioban es az ugy mar nem igen lenne szabalyos vagy nemtom, majd holnap ha eddzek megnezem mi a helyzet
sanyika meg egy jelly torpe
milyen erzes hogy magassagra nem tudsz gyurni teso
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 8 2016 11:16pm
Quote (Psyclon @ Aug 8 2016 08:45pm)
Mit?

http://kepfeltoltes.hu/160808/1094090870image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Ja amugy nem szar szena! Tényleg grat :)
Remelem folytatod ezt az irányt!


yy, már fogytam eleget (bár még van egy kis felesleg azért) és most már én is ráálltam az erősítős, gyúrósabb edzésekre egy ideje
jövő nyárra már én is ilyen jól nézek majd ki :3

meg ráadásul most nofap month-ot tartok mert még sose csináltam és megnézem milyen hatása lesz (eddig semmi se btw)
bár most h postoltad ezt a képet jól megnehezítetted a dolgomat
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Aug 9 2016 08:14am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Aug 2016 22:20)
hat chinupnal az allam verdesi a felso reszet az ajtokeretnek, ha jol lattam a videoban annal valamivel feljebb kellene menjek a masik verzioban es az ugy mar nem igen lenne szabalyos vagy nemtom, majd holnap ha eddzek megnezem mi a helyzet
sanyika meg egy jelly torpe
milyen erzes hogy magassagra nem tudsz gyurni teso


még szerencse, különben kéne 1 hatodik edzésnap, a magasságnap és akkor nem maradna hétvégém pihenni :C

Quote (Psyclon @ 8 Aug 2016 21:45)
Mit?

http://kepfeltoltes.hu/160808/1094090870image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Ja amugy nem szar szena! Tényleg grat :)
Remelem folytatod ezt az irányt!


te meg még mindig nem tanultál meg értékelhető képet felrakni magadról, szép vagy mint egy új traktor, de ebbe a pózba sztem még kapitány szellem is hasonlóan deltásan festene
Mit? kérdésre van pár válasz. az ésszerűség és a türelem csak a legegyértelműbbek.

This post was edited by S4nyy on Aug 9 2016 08:26am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 9 2016 12:25pm
Cegnel van ilyen hogy boot camp, ma kiprobaltam es igy utolag nem tudom hogy birtam ki a masfel orat.

Esett az esö ketten voltunk + a trainer, elejen intervall futas a varosban, utana hatra meg vallra gyakorlatok resistance band-el. En mar itt gondoltam hogy jobb lenne otthon szamitozni, de ment tovabb a futas egy lepcsöig ahol kezzel elöre lemasztunk parszor egy lepcsön, utana meg parba alltunk es ilyen fegyencedzes stilusban edzettünk eleg sok izomra. Ezutan koordinacios feladatok, azt megint futas. Ezutan rudnal huzodzkodas+hasazas. Ezutan futas tovabb, utközben kisebb gyakorlatok, föleg törzsre. Futas tovabb, ezutan dip, diamond pushup, meg ugralas egy magasitott reszre. Kocogtunk visszafele munkahelyre hogy mara vegre, alig birtam mar allni, erre megcsapja a vallam az edzö hogy en vagyok a fogo, en is maradtam. Vegen nyujtottunk, es mondtak latszik rajtam nem fogok többet jönni. Gondoltam csak azert is megyek megint a kanyatok, erre kiabalt valaki az ablakbol hogy siessek vissza dolgozni mert keresett fontos dolog miatt egy ügyfel. Felvanszorogtam a masodikra es csak neztem ki a fejemböl fel oran at, utana lezuhanyoztam es jöttem haza.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 9 2016 01:14pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 9 2016 06:25pm)
Cegnel van ilyen hogy boot camp, ma kiprobaltam es igy utolag nem tudom hogy birtam ki a masfel orat.

Esett az esö ketten voltunk + a trainer, elejen intervall futas a varosban, utana hatra meg vallra gyakorlatok resistance band-el. En mar itt gondoltam hogy jobb lenne otthon szamitozni, de ment tovabb a futas egy lepcsöig ahol kezzel elöre lemasztunk parszor egy lepcsön, utana meg parba alltunk es ilyen fegyencedzes stilusban edzettünk eleg sok izomra. Ezutan koordinacios feladatok, azt megint futas. Ezutan rudnal huzodzkodas+hasazas. Ezutan futas tovabb, utközben kisebb gyakorlatok, föleg törzsre. Futas tovabb, ezutan dip, diamond pushup, meg ugralas egy magasitott reszre. Kocogtunk visszafele munkahelyre hogy mara vegre, alig birtam mar allni, erre megcsapja a vallam az edzö hogy en vagyok a fogo, en is maradtam. Vegen nyujtottunk, es mondtak latszik rajtam nem fogok többet jönni. Gondoltam csak azert is megyek megint a kanyatok, erre kiabalt valaki az ablakbol hogy siessek vissza dolgozni mert keresett fontos dolog miatt egy ügyfel. Felvanszorogtam a masodikra es csak neztem ki a fejemböl fel oran at, utana lezuhanyoztam es jöttem haza.


:XD jó fogónak lenni legalább nem üldöz senki

másfél óra elég sok :s bár ha csak egy héten 2szer van akkor ok
én inkább mindennap mozgok egy keveset és akkor nem kell egyszerre sokat


de amúgy az rohadt jó érzés sztem mikor full kifáradsz egy edzésen azt hazamész és befekszel egy jó nagy kád forró vízbe mmmm
lehet vmeik nap csinálok én is egy nehezebb edzést
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 9 2016 01:21pm
Quote (Senee @ Aug 9 2016 08:14pm)
:XD jó fogónak lenni legalább nem üldöz senki

másfél óra elég sok :s bár ha csak egy héten 2szer van akkor ok
én inkább mindennap mozgok egy keveset és akkor nem kell egyszerre sokat


de amúgy az rohadt jó érzés sztem mikor full kifáradsz egy edzésen azt hazamész és befekszel egy jó nagy kád forró vízbe mmmm
lehet vmeik nap csinálok én is egy nehezebb edzést


Ceges zuhanyzora van valami szar szerelve ami meri mennyi energiat fogyasztasz melegvizzel, es volt rajta valami szomoru jegesmaci meg olvado jegtablak, jol elbaszta a kedvemet(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 9 2016 01:22pm
Quote (Karan2_Returned @ 9 Aug 2016 21:21)
Ceges zuhanyzora van valami szar szerelve ami meri mennyi energiat fogyasztasz melegvizzel, es volt rajta valami szomoru jegesmaci meg olvado jegtablak, jol elbaszta a kedvemet(


röhögök
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 9 2016 01:34pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 9 2016 07:21pm)
Ceges zuhanyzora van valami szar szerelve ami meri mennyi energiat fogyasztasz melegvizzel, es volt rajta valami szomoru jegesmaci meg olvado jegtablak, jol elbaszta a kedvemet(


:XD

mondani kéne nekik szereljenek be kádat is
fekni jó edzés után, nem álldogálni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 9 2016 01:36pm
Quote (Senee @ 9 Aug 2016 21:34)
:XD

mondani kéne nekik szereljenek be kádat is
fekni jó edzés után, nem álldogálni


kádban nem leszel tiszta, a saját szarodban fürdesz
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 9 2016 01:36pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 9 2016 08:21pm)
Ceges zuhanyzora van valami szar szerelve ami meri mennyi energiat fogyasztasz melegvizzel, es volt rajta valami szomoru jegesmaci meg olvado jegtablak, jol elbaszta a kedvemet(


:DDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117311741175117611771257Next
Add Reply New Topic New Poll