Quote (Karan2_Returned @ Mar 10 2016 11:30am)
Nem nekem lesz, szüleim akarjak megfigyelni a hazukat (ugy hogy egesz nap otthon vannak), mondtam nekik hülyeseg de ofc nem hallgatnak ram.
nagymamám csinált hasonlót, ő ilyen zármániás volt
volt az ajtón alapból 2 zár, tetetett rá egy nagy egészajtós reteszes zárt keresztbe
aztán vetetett rácsot az ajtó elé
aztán a láncra rákötött egy drótot amit hozzákötött a kilincshez, hogy ne tudják lenyomni
mitől félnek
mama nem is otthon tartotta a pénzt, nem is lett volna mit elvinni + nem is szar környékre költöztettük be
mekkora ez a megfigyelőkamera? ilyen nagy baszom ami a házak sarkán van?
vagy ellehet rejteni öltözőbe
:XD