Quote (XxPiTyUkAxX @ Mar 10 2016 08:27am)
elkezdtem nézni
6 perc körül mikor születik a gyerek és kinyomja a nő majdnem elokádtam magamat
/e 4 napja nem fogott halat meg mindegyik éhezik de szívják a kibaszott cigit
meh elméletileg azért nem köttetik el magukat meg szülik a gyereket mert isten ellen való ha nem így tesznek
:XD
nem igazán bírom felfogni ezt a részét
még ha full retard is valaki hát azt csak észre kéne vennie, hogy a gyerek sokáig csak viszi a pénzt mire kilehet nyerni belőle akármit is
nekik meg nincs is pénzük há fasznak szülnek nyakló nélkül.. most srsly ISTEN?!?! jo mondjuk azt hallottam már h ezek a fillippinok (meg odébb dél-amerika is ilyen lepratelep) nagyon vallásosak dehát nem igaz nem jönnek rá, hogy már mióta így élnek és kurvára nem fog rajtuk segíteni jézus