d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1117011711172117311741257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 7 2016 05:45am
Quote (championmath @ Aug 6 2016 07:47pm)
Attól függ mennyire csinálja szabályosan, ha jól értelmezem kevesebb mint 1 éve kezdte az egészet, és túlsúllyal indult. 40 normális húzódzkodást meg kb senki nem tud, max ilyen street workoutesek akiknek nagyon alacsony a testzsírjuk, és csak felsőtestre edzenek és főleg húzódzkodással.


Lehet hülye pelda vagyok mert kicsik a kezeim es felsötestre alig edzettem, de en szabalyosbol (teljesen kinyujtott karig leereszkedessel) tudtam csucsformamban tizenvalamennyit.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2016 06:06am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 7 2016 11:45am)
Lehet hülye pelda vagyok mert kicsik a kezeim es felsötestre alig edzettem, de en szabalyosbol (teljesen kinyujtott karig leereszkedessel) tudtam csucsformamban tizenvalamennyit.


Ez teljesen realis

Eszembejut karate vizsgan az eronlet: 100 fekvo,felules,gugolas

Felules meg oke, gugolasnal azert az utolso 30nal mar nem vagy benne biztos, h a segged izzad vagy osszeszartad magad, de fekvotamasznal akarmekkora jani az ember, 50 felett mar csak a derekadat lobalod, minnel feltunobben, hogy fekvotamasznak tunjon
Nem tudom van e a vilagon ember, aki le tud nyomni 100 szabalyos fekvotamaszt, de itt elvartak

Es akkor megint kulonbseg van akozott, hogy sajat tempoban ledaralsz, amennyit birsz es mire rajon az agyad, hogy mit muvelsz, mar a felen tul vagy es kezdodhet a dereklobalas, meg a kozott (1-2 vizsgan igy csinaltak), hogy szamolnak es minden szamolas kozott 1 mp szunet
Az utobbinal mar 25 utan rajottel, hogy inkabb otthon kellett volna maradni szamitozni
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 7 2016 06:12am
Quote (llllllllllll @ 7 Aug 2016 14:06)
Az utobbinal mar 25 utan rajottel, hogy inkabb otthon kellett volna maradni szamitozni


ez a lenyeg
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 7 2016 06:35am
Quote (llllllllllll @ 7 Aug 2016 14:06)
Ez teljesen realis

Eszembejut karate vizsgan az eronlet: 100 fekvo,felules,gugolas

Felules meg oke, gugolasnal azert az utolso 30nal mar nem vagy benne biztos, h a segged izzad vagy osszeszartad magad, de fekvotamasznal akarmekkora jani az ember, 50 felett mar csak a derekadat lobalod, minnel feltunobben, hogy fekvotamasznak tunjon
Nem tudom van e a vilagon ember, aki le tud nyomni 100 szabalyos fekvotamaszt, de itt elvartak

Es akkor megint kulonbseg van akozott, hogy sajat tempoban ledaralsz, amennyit birsz es mire rajon az agyad, hogy mit muvelsz, mar a felen tul vagy es kezdodhet a dereklobalas, meg a kozott (1-2 vizsgan igy csinaltak), hogy szamolnak es minden szamolas kozott 1 mp szunet
Az utobbinal mar 25 utan rajottel, hogy inkabb otthon kellett volna maradni szamitozni


szerintem meg lehet csinálni, ha specifikusan arra edzel
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 7 2016 06:37am
Quote (Karan2_Returned @ Aug 7 2016 01:45pm)
Lehet hülye pelda vagyok mert kicsik a kezeim es felsötestre alig edzettem, de en szabalyosbol (teljesen kinyujtott karig leereszkedessel) tudtam csucsformamban tizenvalamennyit.


Majd megpróbálom pár nap múlva, de nem hiszem, hogy 20 menne.

Quote (llllllllllll @ Aug 7 2016 02:06pm)
Ez teljesen realis

Eszembejut karate vizsgan az eronlet: 100 fekvo,felules,gugolas

Felules meg oke, gugolasnal azert az utolso 30nal mar nem vagy benne biztos, h a segged izzad vagy osszeszartad magad, de fekvotamasznal akarmekkora jani az ember, 50 felett mar csak a derekadat lobalod, minnel feltunobben, hogy fekvotamasznak tunjon
Nem tudom van e a vilagon ember, aki le tud nyomni 100 szabalyos fekvotamaszt, de itt elvartak

Es akkor megint kulonbseg van akozott, hogy sajat tempoban ledaralsz, amennyit birsz es mire rajon az agyad, hogy mit muvelsz, mar a felen tul vagy es kezdodhet a dereklobalas, meg a kozott (1-2 vizsgan igy csinaltak), hogy szamolnak es minden szamolas kozott 1 mp szunet
Az utobbinal mar 25 utan rajottel, hogy inkabb otthon kellett volna maradni szamitozni


Ja ezek viccesek, hasonlóan az általános iskolás és középiskolás fekvő, felülés, "homorítás" felmérésekhez. Talán ilyen 100+ felülés 40+ fekvő 100+ homorítás volt az ötös, aztán hasonló minőségi kivitelezés volt mint ahogy te is írtad.

Fekvőtámaszból is 25-30 az már elég jó ha valaki nem rángatja magát, lemegy teljesen stb. Volt pár éve erről a 100 fekvőtámasz programról egy topic, ahol többen is írták, hogy 100+ fekvőt bírnak, mondjuk arról is vicces lett volna megnézni egy videót.

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2016 06:40am
Quote (championmath @ 7 Aug 2016 14:37)
Majd megpróbálom pár nap múlva, de nem hiszem, hogy 20 menne.



Ja ezek viccesek, hasonlóan az általános iskolás és középiskolás fekvő, felülés, "homorítás" felmérésekhez. Talán ilyen 100+ felülés 40+ fekvő 100+ homorítás volt az ötös, aztán hasonló minőségi kivitelezés volt mint ahogy te is írtad.

Fekvőtámaszból is 25-30 az már elég jó ha valaki nem rángatja magát, lemegy teljesen stb. Volt pár éve erről a 100 fekvőtámasz programról egy topic, ahol többen is írták, hogy 100+ fekvőt bírnak, mondjuk arról is vicces lett volna megnézni egy videót.


de ne mondjad mar, hogy nem megy 20 amikor gyurmazol mar ezer eve, en ezt nem akarom elhinni
elobb csinaltam 18 szabalyosat ugy hogy tiszta izomlaz a testem meg geci faradt/masnapos vagyok :wacko:
vagy en csinalok valamit nagyon szarul

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 7 2016 06:40am
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 7 2016 06:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2016 02:40pm)
de ne mondjad mar, hogy nem megy 20 amikor gyurmazol mar ezer eve, en ezt nem akarom elhinni
elobb csinaltam 18 szabalyosat ugy hogy tiszta izomlaz a testem meg geci faradt/masnapos vagyok :wacko:
vagy en csinalok valamit nagyon szarul


Hát, lehet más a fogalmunk a húzódzkodásról, én nem használok semmi momentumot, full mozgástartomány stb. De lehet bírok, pár nap múlva tesztelem mert tegnap edzettem hátra, pár hónapja mondjuk a lehúzógépet használtam húzódzkodás helyett, de hasonló.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 7 2016 07:05am
talaltam egy ilyen videot



lehet osszehasonlitgatni, hogy ehhez kepest te milyet csinalsz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 7 2016 07:16am
Quote (Taszilo.^ @ 7 Aug 2016 15:05)
talaltam egy ilyen videot

http://www.youtube.com/watch?v=SRACLXYK8GE

lehet osszehasonlitgatni, hogy ehhez kepest te milyet csinalsz


hát mondjuk én kurvára nem ilyeneket csinálok, hanem befelé fordíva van a kezem, meg szűkebben van a kezem etc
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 7 2016 07:44am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2016 02:16pm)
hát mondjuk én kurvára nem ilyeneket csinálok, hanem befelé fordíva van a kezem, meg szűkebben van a kezem etc


etc alatt azt erted, hogy nem huzodzkodast csinalsz? B)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1117011711172117311741257Next
Add Reply New Topic New Poll