Quote (ace07 @ 6 Aug 2016 17:06)
Ja 100 volt nekem is a limit mindig. Most 3x15 3 fele fogassal (tehat 9x 15) utana meg 3x bukasig. Vegere 180 jon ki mostanaban. Mondjuk en csak 78 kg vagyok.
az a baj, hogy szar a csuklom (meg kene mutetni a bal csuklomat) mer az sc2 meg a 95 kilosan eddzes betett neki es sokszor azert nem birok mar valamibol tobbet csinalni mert az izulet nem birja
sztem osszel megmutetem + van most ilyen kenocsom ami jo ra, meg vennem kene csukloszoritot aztan jo vagyok
szeptembertol meg elkezdek akkor progresszelni kondival azt meglatjuk mi lesz belole
csinalok majd imo minden honap vegen egy kepet h lassam a fejlodest