d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1116911701171117211731257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 6 2016 09:06am
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Aug 2016 16:03)
megy
mondjuk utana nem birok tobbet csinalni egyeltalan, azert csinalok inkabb 10-esevel szazat, mert ugy erzem tobb ertelme van


Ja 100 volt nekem is a limit mindig. Most 3x15 3 fele fogassal (tehat 9x 15) utana meg 3x bukasig. Vegere 180 jon ki mostanaban. Mondjuk en csak 78 kg vagyok.

This post was edited by ace07 on Aug 6 2016 09:07am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 6 2016 09:11am
Quote (ace07 @ 6 Aug 2016 17:06)
Ja 100 volt nekem is a limit mindig. Most 3x15 3 fele fogassal (tehat 9x 15) utana meg 3x bukasig. Vegere 180 jon ki mostanaban. Mondjuk en csak 78 kg vagyok.


az a baj, hogy szar a csuklom (meg kene mutetni a bal csuklomat) mer az sc2 meg a 95 kilosan eddzes betett neki es sokszor azert nem birok mar valamibol tobbet csinalni mert az izulet nem birja
sztem osszel megmutetem + van most ilyen kenocsom ami jo ra, meg vennem kene csukloszoritot aztan jo vagyok
szeptembertol meg elkezdek akkor progresszelni kondival azt meglatjuk mi lesz belole
csinalok majd imo minden honap vegen egy kepet h lassam a fejlodest
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 6 2016 12:47pm
Quote (Karan2_Returned @ Aug 6 2016 04:58pm)
wat, megy 40-es szett huzodzkodas? en nem jutottam el addig sose pedig nincs semmi testsulyom


Attól függ mennyire csinálja szabályosan, ha jól értelmezem kevesebb mint 1 éve kezdte az egészet, és túlsúllyal indult. 40 normális húzódzkodást meg kb senki nem tud, max ilyen street workoutesek akiknek nagyon alacsony a testzsírjuk, és csak felsőtestre edzenek és főleg húzódzkodással.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 6 2016 04:04pm
Quote (championmath @ 6 Aug 2016 20:47)
Attól függ mennyire csinálja szabályosan, ha jól értelmezem kevesebb mint 1 éve kezdte az egészet, és túlsúllyal indult. 40 normális húzódzkodást meg kb senki nem tud, max ilyen street workoutesek akiknek nagyon alacsony a testzsírjuk, és csak felsőtestre edzenek és főleg húzódzkodással.


jo hat 20-25 utan mar leginkabb vergodes valoban :D
Quote (S4nyy @ 7 Aug 2016 00:04)
nem hiszem el a 25t sem


ok

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 6 2016 04:04pm
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Aug 6 2016 04:04pm
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Aug 2016 23:04)
jo hat 20-25 utan mar leginkabb vergodes valoban :D


nem hiszem el a 25t sem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 6 2016 04:15pm
en nem hiszem el, hogy fel tudod emelni a kezeidet a rudig tbh
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 6 2016 04:15pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Aug 2016 00:15)
en nem hiszem el, hogy fel tudod emelni a kezeidet a rudig tbh


csak az egérig tudom felemelni, hogy számítózhassak
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 6 2016 05:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 6 2016 11:15pm)
csak az egérig tudom felemelni, hogy számítózhassak


az eleg hogy leird a 40et
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Aug 7 2016 05:02am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 7 2016 12:04am)
jo hat 20-25 utan mar leginkabb vergodes valoban :D


:thumbsup:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 7 2016 05:28am
én bukásig szoktam és 17 volt az eddigi rekordom LUL
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116911701171117211731257Next
Add Reply New Topic New Poll