d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1116117118119120473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 3 2021 02:56pm
Quote (rapiddani @ 3 Oct 2021 22:23)
Én kurvara controller ellenes vagyok a mai napig, de esküszöm baromi élvezetes kezelni vele. Amerre huzod a kart pontosan arra tpzik, mondjuk azt lehet bemeselem magamnak, de amennyire kihuzod a szélére azzal pedig a távolságot állítod be. Én elég pontosan tpzek.

Blizzard már más tészta, azzal néha nagyokat szopok h relatív nagy a CD rajta, namelockol a spell, és amikor hatrabassza a halál faszaba, az előtte álló MOB meg pofanbasz az néha felidegesit, de ha odafigyel az ember akkor az is kezelhető


mondjuk konzolon tuti nem blizz hanem orb sorcot csinaltam volna tbh
Member
Posts: 7,447
Joined: Jun 15 2021
Gold: 1,780.00
Oct 3 2021 10:10pm
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ 3 Oct 2021 19:00)
Ki tudja valaki ütni übert? Van egy 3x3-am. Ha Sorc torc enyém ha más akkor a tiéd.


https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=86411626&f=268&o=0
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 3 2021 11:32pm
En is kitudok utni 3x3at tegnap cptnek utottem egy gyonyoru torchot
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 4 2021 12:14am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 3 2021 10:56pm)
mondjuk konzolon tuti nem blizz hanem orb sorcot csinaltam volna tbh



annyira nem szar a blizz sem, csak több idő megtanulni kezelni. Ettől függetlenül lehet hybridet csinálok és kiprobalom, de egyelőre túl könnyű vele ölni andyt/mephit/tunnelt, csak hat ezeken kívül kb minden nehez

sokkal idegesítőbb h ezek a faszarcuak kivettek a lobbyt consoleon és egy használhatatlan foshalmaz multiplayert raktak be. Kb senki nem használja, így mehetek Discordra szopni baalrunert

This post was edited by rapiddani on Oct 4 2021 12:15am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Oct 4 2021 12:22am
Quote (rapiddani @ 4 Oct 2021 08:14)
annyira nem szar a blizz sem, csak több idő megtanulni kezelni. Ettől függetlenül lehet hybridet csinálok és kiprobalom, de egyelőre túl könnyű vele ölni andyt/mephit/tunnelt, csak hat ezeken kívül kb minden nehez

sokkal idegesítőbb h ezek a faszarcuak kivettek a lobbyt consoleon és egy használhatatlan foshalmaz multiplayert raktak be. Kb senki nem használja, így mehetek Discordra szopni baalrunert


Nem tudom min jatszod, de ha xbox ott van a group/party kereso az is szar? (gondolom ps-en is van amugy iylen)
elvileg ha felall 1 team azon keresztul azonnal tudsz joinolni a tobbiekhez
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 4 2021 12:41am
Quote (rapiddani @ Oct 4 2021 08:14am)
annyira nem szar a blizz sem, csak több idő megtanulni kezelni. Ettől függetlenül lehet hybridet csinálok és kiprobalom, de egyelőre túl könnyű vele ölni andyt/mephit/tunnelt, csak hat ezeken kívül kb minden nehez

sokkal idegesítőbb h ezek a faszarcuak kivettek a lobbyt consoleon és egy használhatatlan foshalmaz multiplayert raktak be. Kb senki nem használja, így mehetek Discordra szopni baalrunert


forb + firewall + insight cv / lionheart / eth stealskull mercel countess - andy - tunels - travi - mephi - cs - eldrich - shenk - pindle - nihla köröket tolok és elég izi (nihla konzolon lehet kicsit sok apmet igényel körbetelézni meg csak őt megölni)
ami esetleg cold + fire immun ott static + telekinézissel lökdösöm amig leszurja a merc
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2021 01:03am
Én múlt vasárnap kezdtem, most vagyok lvl85

Blizz sorccal tolom ofc, annyira erős az elején nulla gearrel, hogy kb nem is érdemes mást kezdeni sztem, ha csak nincs pénzed egyből enigmára

Szerdán értem hell-re, eddig legjobb dropok

Occu
tal amu
tal amu
bk3
bk4
viper

Mindent andy dobott, kivéve az egyik tal amut

Area 85 mapek kozul egyedul AT-t viszem elég effektíven, illetve bocit, de ezeket a mapeket annyira nem szeretem, így maradnak a mephi runok egyelőre

A cél majd egy pit zerker lesz (enigma és grief kell neki, tobbi lehet ilyen tescos cucc)

ja és runa eddig lófasz sem esett, miközben hellen kivittem a játékot rof-ban esett egy mal és ennyi :( mondjuk sanszos h azért is nem esett hr, mert csak andy/mephi runokat tolok

Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 4 2021 01:44am
Quote (vtibor @ Oct 4 2021 08:22am)
Nem tudom min jatszod, de ha xbox ott van a group/party kereso az is szar? (gondolom ps-en is van amugy iylen)
elvileg ha felall 1 team azon keresztul azonnal tudsz joinolni a tobbiekhez



hat konkrétan szombat du/este csúcsidőben nincs vagy nagyon ritkán egy 2poyeres baalrun
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 4 2021 02:14am
Quote (cowding @ Oct 4 2021 08:41am)
forb + firewall + insight cv / lionheart / eth stealskull mercel countess - andy - tunels - travi - mephi - cs - eldrich - shenk - pindle - nihla köröket tolok és elég izi (nihla konzolon lehet kicsit sok apmet igényel körbetelézni meg csak őt megölni)
ami esetleg cold + fire immun ott static + telekinézissel lökdösöm amig leszurja a merc



Van valami guide leirasod ? Megnézném hogy mire pakoljak
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 4 2021 02:14am
Quote (Fej @ Oct 4 2021 09:03am)
Én múlt vasárnap kezdtem, most vagyok lvl85

Blizz sorccal tolom ofc, annyira erős az elején nulla gearrel, hogy kb nem is érdemes mást kezdeni sztem, ha csak nincs pénzed egyből enigmára

Szerdán értem hell-re, eddig legjobb dropok

Occu
tal amu
tal amu
bk3
bk4
viper

Mindent andy dobott, kivéve az egyik tal amut

Area 85 mapek kozul egyedul AT-t viszem elég effektíven, illetve bocit, de ezeket a mapeket annyira nem szeretem, így maradnak a mephi runok egyelőre

A cél majd egy pit zerker lesz (enigma és grief kell neki, tobbi lehet ilyen tescos cucc)

ja és runa eddig lófasz sem esett, miközben hellen kivittem a játékot rof-ban esett egy mal és ennyi :( mondjuk sanszos h azért is nem esett hr, mert csak andy/mephi runokat tolok



Mfed mennyi? Hell andybol estek gondolom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116117118119120473Next
Add Reply New Topic New Poll