Én múlt vasárnap kezdtem, most vagyok lvl85
Blizz sorccal tolom ofc, annyira erős az elején nulla gearrel, hogy kb nem is érdemes mást kezdeni sztem, ha csak nincs pénzed egyből enigmára
Szerdán értem hell-re, eddig legjobb dropok
Occu
tal amu
tal amu
bk3
bk4
viper
Mindent andy dobott, kivéve az egyik tal amut
Area 85 mapek kozul egyedul AT-t viszem elég effektíven, illetve bocit, de ezeket a mapeket annyira nem szeretem, így maradnak a mephi runok egyelőre
A cél majd egy pit zerker lesz (enigma és grief kell neki, tobbi lehet ilyen tescos cucc)
ja és runa eddig lófasz sem esett, miközben hellen kivittem a játékot rof-ban esett egy mal és ennyi

mondjuk sanszos h azért is nem esett hr, mert csak andy/mephi runokat tolok