d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11161171181191204765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 18 2015 09:32am
Quote (llllllllllll @ Jun 18 2015 05:31pm)
ez most érvelés akart lenni?


mutass bizonyítékot.txt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2015 09:32am
Quote (llllllllllll @ Jun 18 2015 04:29pm)
nem is ezt mondtam
de máté, a diplomás vegyész majd megszakérti mindjárt


nem értem mi köze a diplomás vegyészeknek a drogokhoz és a használókhoz illetve a társadalmi hatásokhoz, ha már perszonál sértéseket akarsz tolni akkor jöhetnél valami értelmesebbel is mert ez így eléggé inkoherens
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 18 2015 09:33am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 18 2015 04:28pm)
azert ketlem, hogy havi 1* kolazni van annyira veszelyes, mint mindennap meginni 2liter bort a kocsmaban mint az oreg alkeszok


Ne a havi egyet hasonlítsd a napival pls...

Vizsgáld inkább úgy a dolgot, hogy mi válthat ki erősebb függést, mit szoksz meg jobban, és minek visel meg jobban a hiánya.

Heti 2x sörözés (számoljunk mondjuk 2 sör két féldeci kombóval, attól már "mosolyogsz") vs heti 2x füvezés. Ha ezeket csinálnád rendszeresen mondjuk egy- egy hónapig, melyik szer megvonása lenne kellemetlenebb, sörözés vagy füvezés? És akkor megyünk tovább és a fű helyére kokaint teszünk, vagy LSD-t stb.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2015 09:33am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2015 03:30pm)
"jézus úr isten" = akkora faszság amit mondasz hogy hihetetlen.

top argument m8


megbízható forrásból tudom hogy a sote koli populációjának elég nagy %-a "DROGOS", de részletekbe nem megyek bele


"tehát a vegyészek orvosok és neurobiológusok mind nem objektívak" = elolvastam 1 kutatást és teljesen félreértelmeztem, ismerek 2 srácot a bionikáról akik ugyanolyan hülyeségeket gondolnak mint én, vagy valami hasonló élményt tudok emögé a kijelentés mögé tenni XD


szedd már össze magad ádám


bold = true
és erre a postodra is csak ezt tudom mondani
olyan kibaszottul beszűkült látásmódú vagy, mint senee, vagy bármelyik fideszes és nem is érdekel más véleménye vagy adott esetben a tények, csak hajtogatod a saját faszságodat minden alkalommal
menjél drogozni bazdmeg, ne itt próbálj meg okoskodni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 18 2015 09:34am
Quote (llllllllllll @ 18 Jun 2015 17:31)
ez most érvelés akart lenni?


nem, de egyszer nem volt meg olyan postod amiben egyebkent kifejtetted volna az allaspontodat konkretan ezzel kapcsolatban, a tobbi alapjan meg az jon le, hogy annyi a velemenyed, hogy ticcsak be mindet.
Mert azt senki sem tagadja, hogy hosszútávon ABUZOLVA (alldayeveryday) ne lenne karos akarmilyen drog ami eszedbe jut, de hogy azzal miert van baj ha havonta osszeulunk mondjuk mateekkal es betepunk, vagy ok tolnak valami mast is hasonlo rendszeresseggel, vagy valami.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2015 09:34am
Quote (Jancsipapa @ Jun 18 2015 04:32pm)
mutass bizonyítékot.txt


te meg most beállsz gurke mögé adni a lovat csak azért mert éppen velem ellentétes a véleménye, látom nálad is akadnak gondok bőven XD


de egyébként nem is ellentétes a véleménye, én teljes mértékben egyetértek azzal hogy a drogoknak megvannak a veszélyei és kell rá szabályozás, de a mostani rendszer kurvára egyértelmű hogy nem működik. gurke meg sajnos annyira elvakult hogy annyit lát belőle hogy VALAKI AZTMONDTA HOGY LEGALIZE OMG MEGYEK FRÖCSÖGNI HOGY MEKKORA IDIÓTA LOL HOGY LEHET VALAKI ENNYIRE RETARDÁLT OMG OSTOBA KIS FASZ, nem értem miért ekkora emocionális trigger nála ez a téma :S
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 18 2015 09:35am
Quote (-joey- @ Jun 18 2015 05:33pm)
Ne a havi egyet hasonlítsd a napival pls...

Vizsgáld inkább úgy a dolgot, hogy mi válthat ki erősebb függést, mit szoksz meg jobban, és minek visel meg jobban a hiánya.

Heti 2x sörözés (számoljunk mondjuk 2 sör két féldeci kombóval, attól már "mosolyogsz") vs heti 2x füvezés. Ha ezeket csinálnád rendszeresen mondjuk egy- egy hónapig, melyik szer megvonása lenne kellemetlenebb, sörözés vagy füvezés? És akkor megyünk tovább és a fű helyére kokaint teszünk, vagy LSD-t stb.


jó de most hogy hasonlítod össze? mi a mértékváltás? hogy, mi alapján? ezért parttalan a vita
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 18 2015 09:36am
Quote (Jancsipapa @ Jun 18 2015 04:35pm)
jó de most hogy hasonlítod össze? mi a mértékváltás? hogy, mi alapján? ezért parttalan a vita


Mindenesetre ez értelmesebb hasonlat, mint azzal érvelni, hogy "napi 2 liter bort megiszik".
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 18 2015 09:37am
Quote (-joey- @ 18 Jun 2015 17:36)
Mindenesetre ez értelmesebb hasonlat, mint azzal érvelni, hogy "napi 2 liter bort megiszik".


mondjuk az hozzatartozik, hogy fuvel azert nehezen tudod tuladagolni magad, mig alkohollal azert "elkepzelheto"

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 18 2015 09:37am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 18 2015 09:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2015 05:34pm)
te meg most beállsz gurke mögé adni a lovat csak azért mert éppen velem ellentétes a véleménye, látom nálad is akadnak gondok bőven XD


de egyébként nem is ellentétes a véleménye, én teljes mértékben egyetértek azzal hogy a drogoknak megvannak a veszélyei és kell rá szabályozás, de a mostani rendszer kurvára egyértelmű hogy nem működik. gurke meg sajnos annyira elvakult hogy annyit lát belőle hogy VALAKI AZTMONDTA HOGY LEGALIZE OMG MEGYEK FRÖCSÖGNI HOGY MEKKORA IDIÓTA LOL HOGY LEHET VALAKI ENNYIRE RETARDÁLT OMG OSTOBA KIS FASZ, nem értem miért ekkora emocionális trigger nála ez a téma :S


nem, csak ez szokott lenni a standard hunsub szöveg, ne rédzselj Messermann
Go Back To Magyar Topic List
Prev11161171181191204765Next
Add Reply New Topic New Poll