d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1116117118119120614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 9 2014 04:52pm


beköszönök
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 9 2014 04:54pm
fu, gz
megveszem 12.5 euróért!
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 9 2014 05:01pm
Quote (Anarkin @ 9 Jan 2014 23:54)
fu, gz
megveszem 12.5 euróért!


áh sajnos csak budiba lógott a kezem egy pár percre :(
kurvára tetszik egy knife, de szerintem egy ilyen árából kijönne egy ház ára kb

amúgy ott sasba milyen ellenfeleket dobál be a játék?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 06:19pm
Csak nem akar lefokozni ez a geci, nem tudom mé jó ez neki
ÉN butalow vagyok ehhez a szinthez, ergo szarrálőnek+szarrálőnek+a csapattársaim is utálnak mert infernon ct oldalt 0-2-11 es statom van :D
és nem, még midnig a krvo sheriff csillag
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 9 2014 06:48pm
Quote (fahrii @ 10 Jan 2014 00:01)
áh sajnos csak budiba lógott a kezem egy pár percre :(
kurvára tetszik egy knife, de szerintem egy ilyen árából kijönne egy ház ára kb

amúgy ott sasba milyen ellenfeleket dobál be a játék?


vértizzadok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 08:29pm
tfw megint ujraindul a géped
tfw visszaérsz a meccsbe, 15-15
tfw kilépsz, azt irja failed tor etry, 24 óra cooldown

jó a játék
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 10 2014 12:51am
Quote (fahrii @ 9 Jan 2014 23:52)
http://i.imgur.com/b0MCPRf.png

beköszönök


úúúú nyitottál egy karambitot? :drool:
btw grat :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 10 2014 02:59am
Quote (Xundu @ 10 Jan 2014 07:51)
úúúú nyitottál egy karambitot?  :drool:
btw grat :D


mondom h nem :D
de jo is lenne... Messze a legszebb bökő szerintem
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 10 2014 04:26am
Quote (fahrii @ Jan 10 2014 10:59am)
mondom h nem :D
de jo is lenne... Messze a legszebb bökő szerintem


Mennyi egy ilyen? 3-500 $?
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 10 2014 04:41am
Quote (cowding @ 10 Jan 2014 11:26)
Mennyi egy ilyen? 3-500 $?


ott körül kóstál.

Quote (fahrii @ 10 Jan 2014 09:59)
mondom h nem :D
de jo is lenne... Messze a legszebb bökő szerintem


nemcsak szerinted :D
amikor ládát nyitok mindig reménykedek benne, hogy hátha most az egyszer szerencsém lesz. de sajnos nem. :(


e: apropó mennyi esély van egy ilyen kés nyitásához, illetve bármilyen kés nyitásához? fel van ez tüntetve valahol?

This post was edited by Xundu on Jan 10 2014 04:42am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116117118119120614Next
Add Reply New Topic New Poll