Quote (TouchCow @ 13 Dec 2013 12:42)
amúgy undorító, hogy sokszor kb. csak szerencsefüggő az egész.
volt, hogy levertem a cigányt 4-5 hpra, nekem volt vagy 20+baszott jól álltam, elfogytak a lapok a kezemből és utána 4 körön keresztül nem adott semmi miniont, csak buffokat(úgy h persze az asztalról már leütötte minden csicskám), neki meg 7 gemes mobokat és agyonbaszott
Épp nekem volt egy ilyen az előbb, kb 4 hpnál sikerült megállítani a fasszopót (itt volt kb 28 hpja), aztán lehoztam.
Ez ilyen.
Most 5-1nél hagytam abba az arénát, este folytatom ^^
Ja és nemsoká lvl45 mage 8DDDD
This post was edited by fahrii on Dec 13 2013 05:15am