d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1116117118119120214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 20 2013 12:19pm
és otthagyják a tőrt

oké
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 20 2013 01:10pm
Quote (iceblade777 @ May 20 2013 07:18pm)
még csak le sem vetkőzött a ribanc


nem is fog még 1 évig, mivel kiskorú a színész

amugy mindenki a torrel van kiakadva, kozben meg egy eleg fontos szereplot hagytak ki abbol a jelenetbol

:wacko:

This post was edited by Flutter on May 20 2013 01:11pm
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
May 20 2013 01:11pm
Quote (Flutter @ May 20 2013 08:10pm)
nem is fog még 1 évig, mivel kiskorú a színész


valóban, azt hittem már van 18
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 20 2013 03:02pm
Quote (Flutter @ May 20 2013 08:10pm)
nem is fog még 1 évig, mivel kiskorú a színész

amugy mindenki a torrel van kiakadva, kozben meg egy eleg fontos szereplot hagytak ki abbol a jelenetbol

:wacko:


én megemlítettem, hogy hiányérzetem van
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 20 2013 03:12pm
Quote (Vismajor @ May 20 2013 10:02pm)
én megemlítettem, hogy hiányérzetem van


a halott faszi hianyzik a szarvassal
o itt jott be a kepbe ennel a kunyhonal

sam meg craster elott lett gyilkos
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 20 2013 03:43pm
Quote (Flutter @ May 20 2013 10:12pm)
a halott faszi hianyzik a szarvassal
o itt jott be a kepbe ennel a kunyhonal

sam meg craster elott lett gyilkos


UGYE?
faszomat
én meg azt hiszem, hogy hülye vagyok, aztán lófaszt, csak variálnak össze-vissza mindent
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 20 2013 04:33pm
most jöttem rá hogy ma volt..
nehéz lesz megállni hogy azokban a percekben amíg tölti, ne olvassam el a topic végét :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 21 2013 07:21am
milyen jo is h tegnap este nem néztem meg, lesz program ha hazaértem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 21 2013 08:52am
holy shit az a csaj aki a kurvát játsza abban a táborban
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 21 2013 12:05pm
sok jo csocs volt ebben a reszben, tecett
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116117118119120214Next
Add Reply New Topic New Poll