d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1116117118119120198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2013 11:49am
Quote (Rawen @ May 7 2013 06:42pm)
Pedig az SnK manga nem is rossz, meg az anime sem, csak az a kurva fanbase.


Negyesen katasztrofa ami megy, aki a frodozast viccesnek talalja az agyilag zokni lehet.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 9 2013 12:54pm
Elkezdtem nezni a Hataraku Maou-samat. Sokkal jobb, mint amire szamitottam, de viszont a Commie nagyon alulteljesitette magat.

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 9 2013 12:56pm
Quote (Karan2_Returned @ 9 May 2013 20:54)
Elkezdtem nezni a Hataraku Maou-samat. Sokkal jobb, mint amire szamitottam, de viszont a Commie nagyon alulteljesitette magat.

http://1.imgland.net/7RDVGt.jpg


>van FFF
>commiet szedsz le

Megérdemled.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 9 2013 01:40pm
Quote (Rawen @ May 9 2013 07:56pm)
>van FFF
>commiet szedsz le

Megérdemled.


Negyes szerint mindkettö ugyan annyira szar.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 13 2013 01:13am
Jó ez a Gallery Fake, sokáig húztam, hogy elkezdjem de már első résztől tetszett. Kellett már egy anime amiben felnőttek a főszereplők, jazz OST van, tanulok belőle a festészetről is, igazi mature anime for mature people like myself.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 13 2013 11:31am
Belekezdtem Akame ga Kill-be, es mixed feeljeim vannak. Jo a törtenet, de tul gyorsan hullanak a waifu materialok.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 13 2013 12:51pm
Quote (Karan2_Returned @ 13 May 2013 19:31)
Belekezdtem Akame ga Kill-be, es mixed feeljeim vannak. Jo a törtenet, de tul gyorsan hullanak a waifu materialok.


anime when
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 13 2013 01:07pm
Quote (Rawen @ May 13 2013 07:51pm)
anime when


Szerintem mar ilyesmiket nem nagyon fognak közvetiteni TV-n az uj törvenyek miatt.

Hunter x Hunter uj verziojaban is kihagytak, vagy teljesen cenzuraztak olyan reszeket , amiket a regebbi animeben beraktak. Van egy jelenet amiben kitepik es összezuzzak valakinek a szivet, ez az uj verzioban annyi hogy fog egy ruhaba becsomagolt szivet a szereplö es lerakja a földre.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 13 2013 01:38pm


Felhívnám a figyelmet a jobb alsó panel jobb felső részében található mesteri typesettingre.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 14 2013 12:53am
A legújabb Gargantia részt fizikailag végigszenvedtem de nem akarom droppolni sem mert várom, hátha Urobochi actually valami történést is beletesz. Nem tudom amúgy miért nézem mert semmit nem tudnék kiemelni ami tetszik, minden jelenetnél csak az jut eszembe, hogy istenem mekkora szar ez.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116117118119120198Next
Add Reply New Topic New Poll