Quote (ecneB @ 19 Apr 2012 00:51)
brewmaster jon elvileg
Yep, kíváncsi vagyok rámennek annyira európában mint ázsiában.
Sylla is epic shit csak a Na'Vi-n kívűl kb senki nem tudja normálisan használni.
This post was edited by Rawen on Apr 18 2012 05:05pm