Quote (Inakwo @ 12 Dec 2011 17:51)
SE mini pro-t nézd meg
40ért?
Quote (daneeka10 @ 12 Dec 2011 17:48)
40-nél többet nem adnék érte, pl. utoljára 20-ért vettem egy használt Nokia E51-et, az tetszett de ellopták a cigányok, (utána visszaálltam az SE-re) lehet most is azt kéne, hogy megnézek 1-2 használt mobil boltot BP-n azt kész.
Én ha 40 alatt vennék telefont és leszarnám hogy mit tud viszont nézzen ki jól akkor ezt választanám (nekem nagyon tetszik):
http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/14638-nokia-x3-02-touch-and-typeha még azt akarod hogy tudjon is valamit:
http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/23332-nokia-c5-5mpMindkét telefon elég profi összeszerelés és szépek, a c5 még okos is (bár ez ma már kevés, a 4 éves n78amon ugyan ez az oprendszer van).
Azért nem ajánlok droidos ZTEket meg LGket meg stb telókat mert lehet h okosabb mint a fentiek, de rondák és az összeszereltség is hagy maguk után kívánnivalót).
This post was edited by fahrii on Dec 12 2011 12:29pm