d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1116117118119120660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 12 2011 10:42am
Quote (Vismajor @ Dec 12 2011 06:34pm)
ha tényleg csak a kinézet:
dell wp7es mobil
Xperia Arc
szifonok
N9
nálam ezek számítanak szépnek, az n8ból a kék is awsum


Ez mind kurva drága nem? Kb. csak azért kell telefon mert a hétéves SE-m tönkrement aztán valami olyan kéne amit elő lehet venni a zsebedből emberek előtt. Nézegettem a pannont de egyszerűen nem jön be semmi érintős. Nyomósba van valami jobb?

This post was edited by daneeka10 on Dec 12 2011 10:43am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 12 2011 10:44am
Quote (daneeka10 @ Dec 12 2011 05:42pm)
Ez mind kurva drága nem? Kb. csak azért kell telefon mert a hétéves SE-m tönkrement aztán valami olyan kéne amit elő lehet venni a zsebedből emberek előtt. Nézegettem a pannont de egyszerűen nem jön be semmi érintős. Nyomósba van valami jobb?


Nekem egy ütött kopott, hiányzó gombos, nokiám volt és tökre leszartam.

Mennyi a keret? Zte-t kapsz elég olcsón. De ACE is 50k függetlenül (előfizetéssel meg biztos jó áron hozzájuthatsz).



This post was edited by beni on Dec 12 2011 10:46am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 12 2011 10:47am
Quote (beni @ 12 Dec 2011 17:44)
Nekem egy ütött kopott, hiányzó gombos, nokiám volt és tökre leszartam.

Mennyi a keret? Zte-t kapsz elég olcsón. De ACE is 50k függetlenül (előfizetéssel meg biztos jó áron hozzájuthatsz).

http://i1.akcdn.net/full/51761763.jpg


jo telo :)
nekem tökre bejön, és semmi gond nincs vele

Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 12 2011 10:48am
Quote (beni @ Dec 12 2011 06:44pm)
Nekem egy ütött kopott, hiányzó gombos, nokiám volt és tökre leszartam. Mennyi a keret? Zte-t kapsz elég olcsón.


40-nél többet nem adnék érte, pl. utoljára 20-ért vettem egy használt Nokia E51-et, az tetszett de ellopták a cigányok, (utána visszaálltam az SE-re) lehet most is azt kéne, hogy megnézek 1-2 használt mobil boltot BP-n azt kész.

This post was edited by daneeka10 on Dec 12 2011 10:48am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 12 2011 10:49am
Quote (daneeka10 @ Dec 12 2011 05:48pm)
40-nél többet nem adnék érte, pl. utoljára 20-ért vettem egy használt Nokia E51-et, az tetszett de ellopták a cigányok, (utána visszaálltam az SE-re) lehet most is azt kéne, hogy megnézek 1-2 használt mobil boltot BP-n azt kész.


Most kártyás vagy? Kötnél rá új előfizetést? Mert a legolcsóbb csomagban 15k környékén már kapsz ilyen ace-t asszem.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 12 2011 10:51am
Quote (daneeka10 @ 12 Dec 2011 17:48)
40-nél többet nem adnék érte, pl. utoljára 20-ért vettem egy használt Nokia E51-et, az tetszett de ellopták a cigányok, (utána visszaálltam az SE-re) lehet most is azt kéne, hogy megnézek 1-2 használt mobil boltot BP-n azt kész.


SE mini pro-t nézd meg
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 12 2011 10:54am
Quote (daneeka10 @ Dec 12 2011 05:42pm)
Ez mind kurva drága nem? Kb. csak azért kell telefon mert a hétéves SE-m tönkrement aztán valami olyan kéne amit elő lehet venni a zsebedből emberek előtt. Nézegettem a pannont de egyszerűen nem jön be semmi érintős. Nyomósba van valami jobb?


jah, vmiért arra asszociáltam, hogy ilyen árkategóriában keresel^^
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 12 2011 10:55am
Quote (beni @ Dec 12 2011 06:49pm)
Most kártyás vagy? Kötnél rá új előfizetést? Mert a legolcsóbb csomagban 15k környékén már kapsz ilyen ace-t asszem.


Kártyás vagyok, előfizetéshez nem nagyon fűlik a fogam.

Quote (Inakwo @ Dec 12 2011 06:51pm)
SE mini pro-t nézd meg


qwerty-t se csípem :/

This post was edited by daneeka10 on Dec 12 2011 10:56am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 12 2011 12:25pm
Quote (Inakwo @ 12 Dec 2011 17:51)
SE mini pro-t nézd meg


40ért?

Quote (daneeka10 @ 12 Dec 2011 17:48)
40-nél többet nem adnék érte, pl. utoljára 20-ért vettem egy használt Nokia E51-et, az tetszett de ellopták a cigányok, (utána visszaálltam az SE-re) lehet most is azt kéne, hogy megnézek 1-2 használt mobil boltot BP-n azt kész.


Én ha 40 alatt vennék telefont és leszarnám hogy mit tud viszont nézzen ki jól akkor ezt választanám (nekem nagyon tetszik): http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/14638-nokia-x3-02-touch-and-type
ha még azt akarod hogy tudjon is valamit: http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/23332-nokia-c5-5mp

Mindkét telefon elég profi összeszerelés és szépek, a c5 még okos is (bár ez ma már kevés, a 4 éves n78amon ugyan ez az oprendszer van).


Azért nem ajánlok droidos ZTEket meg LGket meg stb telókat mert lehet h okosabb mint a fentiek, de rondák és az összeszereltség is hagy maguk után kívánnivalót).

This post was edited by fahrii on Dec 12 2011 12:29pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 12 2011 05:29pm
leszedtem egy egész aranyos játékot: flightcontrol néven fut
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116117118119120660Next
Add Reply New Topic New Poll