Quote (N4aBz @ 29 May 2011 14:57)
switch side asszem.
jössz gamelni?
Quote (harcikacsa17 @ 29 May 2011 14:57)
h. eltűnt valaki a laneröl
szólni kel ha mondjuk fentvagy és 2-böl eltűnt 1 mert lehet megy gengelni
gyertek mind2-en gamelni noobok
ah értem, thx. játszhatunk, de ezen a szar gép alapból 20 fps-t bír, ha nagyon összejön a tömeg, akkor kb 2-őt

szval egy fun mehet, de majd ha pécsen leszek, lesz jó
minden esetre nem vagytok online!!
nabz neked mi az accod?