d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1116117118119120122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 7 2011 01:40pm
Quote (Smat @ Sep 7 2011 08:37pm)
Szvsz reggel 9-10ig nincsenek sokan, délután 5ig tömve vannak a konditermek, 7 körül már egész türhető az embermennyiség.

Ofc nem arra a kondira gondolok amit te írtál, hanem úgy összességében.


yy
10től 7ig érnek rá az emberek, előtte+utána szoktak suliba/melóba menni

fukk

This post was edited by Flutter on Sep 7 2011 01:40pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 7 2011 01:40pm
Quote (Rawen @ 7 Sep 2011 21:39)
ja mert ugye alap,h aki miden van az gankel...


remelem csak trollkodol..
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 7 2011 01:41pm
Quote (Rawen @ Sep 7 2011 08:39pm)
ja mert ugye alap,h aki miden van az gankel...


:DDD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 7 2011 01:42pm
Quote (ace07 @ 7 Sep 2011 21:36)
Valaki jár az Allee plaza konditermébe? nagy a tömeg este 7-8 körül?


barátaim jártak oda, de de., akkor kb. üres volt, szerintem 15-22-ig van a csúcsforgalom (diákbérlettel ezért nem lehet ilyenkor menni gondolom). imo suli / munka után járnak oda az emberek, ezért 7-8 körül elég sokan lehetnek, de lehet, hogy épp végez a 3-4-5 körül felszabaduló réteg, szóval dunno.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 7 2011 01:42pm
azt elfelejtettem hozzátenni, hogy egy lanezo beastmaster mondta ezt, aki nem rakott a petre...
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 7 2011 01:43pm
Quote (ecneB @ 7 Sep 2011 21:40)
remelem csak trollkodol..



csak a pub mentalitást próbáltam folytatni
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 7 2011 01:44pm
Quote (Rawen @ 7 Sep 2011 21:43)
csak a  pub mentalitást próbáltam folytatni


kk :D igy mar villany. masik kedvencem int hero? wardbitch... necrolytenak mondjuk nem kell farm, egy cipo meg ward és arat..
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 7 2011 01:45pm
Quote (ecneB @ Sep 7 2011 07:44pm)
kk :D igy mar villany. masik kedvencem int hero? wardbitch... necrolytenak mondjuk nem kell farm, egy cipo meg ward és arat..


puppet ward/chicken pls
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 7 2011 01:46pm
Quote (sylke @ 7 Sep 2011 21:45)
puppet ward/chicken pls


y u no support?

igazából az egyik legjobb hard carry, de np :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 7 2011 01:47pm
Quote (ecneB @ 7 Sep 2011 21:44)
kk :D igy mar villany. masik kedvencem int hero? wardbitch... necrolytenak mondjuk nem kell farm, egy cipo meg ward és arat..


minden int hardcore support minden str tank és persze minden agi carry vengével az élen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116117118119120122Next
Add Reply New Topic New Poll