Quote (ace07 @ 7 Sep 2011 21:36)
Valaki jár az Allee plaza konditermébe? nagy a tömeg este 7-8 körül?
barátaim jártak oda, de de., akkor kb. üres volt, szerintem 15-22-ig van a csúcsforgalom (diákbérlettel ezért nem lehet ilyenkor menni gondolom). imo suli / munka után járnak oda az emberek, ezért 7-8 körül elég sokan lehetnek, de lehet, hogy épp végez a 3-4-5 körül felszabaduló réteg, szóval dunno.