Quote (maybeimhere @ Oct 13 2010 02:18pm)
http://www.youtube.com/watch?v=QC2louCeH_g
aztakurva..
hallottam már a csapatrol, de nem nagyon hallgattam muzsikájukat
eza zene nagyon megfogott.
kb soha nem mondom azt 1 vadi uj zenére hg jo, de ez valami iszonyatosan tetszik.
Quote (Fezmin @ Oct 13 2010 07:42pm)
http://www.youtube.com/watch?v=GY9kQcWLvEM

Quote (Zewa @ Oct 13 2010 07:43pm)
http://www.youtube.com/watch?v=WvzTV6wfkvA
