d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1116117118119120440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 20 2010 10:50am
Quote (chickenbone @ 20 Sep 2010 17:12)
yeah


szívesen. :c
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 20 2010 10:51am
Quote (Smat @ Sep 20 2010 06:50pm)
szívesen. :c


de bunko vok
kösz
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 20 2010 12:05pm
Quote (N4aBz @ Sep 9 2010 03:35pm)
Valaki csinálna nekem egy siget?

Fizetnék fg-t is akár. Ha valaki elvállalná, pm me.

köszi !


bunp ^_^
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 20 2010 12:07pm
Quote (N4aBz @ 20 Sep 2010 19:05)
bunp  ^_^


csinálnék neked szívesen, vagyis megpróbálnám, de ubi leszólna érte. :C
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 20 2010 12:10pm
Quote (Smat @ Sep 20 2010 07:07pm)
csinálnék neked szívesen, vagyis megpróbálnám, de ubi leszólna érte. :C


majd megvédelek !
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 20 2010 12:11pm
Quote (N4aBz @ 20 Sep 2010 19:10)
majd megvédelek !


Ty. :P Akkor ha gondolod elküldheted pmben a képeket, v postold ide. ^_^
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 20 2010 12:47pm
rét
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 20 2010 12:57pm
Quote (ElCapitano @ Sep 20 2010 08:47pm)
rét


az enyém jobb :P
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 20 2010 12:58pm
Quote (chickenbone @ 20 Sep 2010 19:57)
az enyém jobb :P


lol not!
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 20 2010 01:00pm
Quote (ElCapitano @ Sep 20 2010 08:58pm)
lol not!


johát ha ugy lenne h ahol világosabb ott ilyen arany-ezust szinu lenne de ugy mintha világitana ugy királyabb lenne de igyis jo ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116117118119120440Next
Closed New Topic New Poll