d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11161171181191202724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 29 2010 02:46pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 29 2010 10:42pm)
cannon


:DD
Quote (sylke @ Sep 29 2010 10:32pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddd



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 29 2010 02:47pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 29 2010 08:42pm)
cannon


na erröl is beszélhetnénk hogy a terran turret az megöl kb 6 mutalisket
a cannon meg jobb esetben akár kettöt is!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 29 2010 02:52pm
Quote (sylke @ 29 Sep 2010 22:47)
na erröl is beszélhetnénk hogy a terran turret az megöl kb 6 mutalisket
a cannon meg jobb esetben akár kettöt is!


viszont a cannon lő mindent, a kurva bunkerbe meg belekell baszni 4 marinet hogy érjen is valamit!
de amúgymeg nem a terran túl erős hanem a többi gyenge!
mondjuk a bunker is lő mindent de az /care

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 29 2010 02:52pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 29 2010 02:53pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 29 2010 08:52pm)
viszont a cannon lő mindent, a kurva bunkerbe meg belekell baszni 4 marinet hogy érjen is valamit!
de amúgymeg nem a terran túl erős hanem a többi gyenge!
mondjuk a bunker is lő mindent de az /care


meg szét is lehet szedni, és visszakapod érte 100%ban a mineralt
DE EZ IS /care : DDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 29 2010 02:54pm
Quote (sylke @ 29 Sep 2010 22:53)
meg szét is lehet szedni, és visszakapod érte 100%ban a mineralt
DE EZ IS /care : DDDDDDDDDDDD


és tényleg a bunkereimet szoktam bontogatni!
sőtt, nem is szoktam bunkert építeni :wacko:
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 29 2010 04:44pm
Quote (sylke @ Sep 29 2010 09:32pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddd



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

muta + ling ellen jo sokat ér a stalker!
banshee ellen meg.. :DDDDDDDDDDDDDDD


kerted, hogy mondjunk p antiairt, mondtam, erre mondasz egy countert
'k'
de azert sense pls

arra meg kulon kivancsi vagyok miert szar banshee ellen
meg egyetlen gamet sem lattam, amin p stalkeren kivul massal olt volna bansheet, de hat te mar biztos mas dimenziokban jatszol
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 29 2010 04:52pm
Quote (Taszilo.^ @ 29 Sep 2010 23:44)
kerted, hogy mondjunk p antiairt, mondtam, erre mondasz egy countert
'k'
de azert sense pls

arra meg kulon kivancsi vagyok miert szar banshee ellen
meg egyetlen gamet sem lattam, amin p stalkeren kivul massal olt volna bansheet, de hat te mar biztos mas dimenziokban jatszol


őőőőőőőőőő... banshee nem főleg földi egységek ellen van? Stalker nem földi egység? Dno, nagyon keveset sc-ztem, kurvabéna vagyok. :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 30 2010 01:31am
Quote (Oberon_os @ Sep 29 2010 11:52pm)
őőőőőőőőőő... banshee nem főleg földi egységek ellen van? Stalker nem földi egység? Dno, nagyon keveset sc-ztem, kurvabéna vagyok. :D


hat akkor maradjunk is ennyiben
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 30 2010 01:36am
Quote (Oberon_os @ Sep 29 2010 10:52pm)
őőőőőőőőőő... banshee nem főleg földi egységek ellen van? Stalker nem földi egység? Dno, nagyon keveset sc-ztem, kurvabéna vagyok. :D


de igen
és amit mondtam counter az AIR, és pont azt kérdeztem hogy az ellen mi a jo, ráadásul attol még, hogy stalkerrel ölik nem jelenti azt, hogy azaz anti air, te igen fogyatékos, inkább csak azt jelenti hogy nincs más, amivel lehetne ölni airt a protossnál
milyen kurvajo, hogy a 3 air unitbol egyik sem anti-air, zergnél meg terrannal van, elég jok.. föleg a viking, ami kibaszott erös air ellen, aztán leszáll és földit is lö 8DD

szoval, még mindig nem látom az anti airt, bazdmeg nekem ne olyanokat mondjál ami tud löni airt IS, mert ennyi erövel minden anti air ami lövi öket

+ az basz még fel, hogy nincs rendes air unit se, carriert 5 marine leszedi lazán, void ray 1 vicc amiota lofasz range van, a phoenix meg arra jo hogy körberepüljem a pályát, mothership meg :DDDDDDDD 400/400ért kapok egy MEGAGIGASLOW egységet, amit 2 viking oda-vissza agyonver
fuck yea.
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Sep 30 2010 01:39am
Quote (sylke @ 30 Sep 2010 09:36)
de igen
és amit mondtam counter az AIR, és pont azt kérdeztem hogy az ellen mi a jo, ráadásul attol még, hogy stalkerrel ölik nem jelenti azt, hogy azaz anti air, te igen fogyatékos, inkább csak azt jelenti hogy nincs más, amivel lehetne ölni airt a protossnál
milyen kurvajo, hogy a 3 air unitbol egyik sem anti-air, zergnél meg terrannal van, elég jok.. föleg a viking, ami kibaszott erös air ellen, aztán leszáll és földit is lö 8DD

szoval, még mindig nem látom az anti airt, bazdmeg nekem ne olyanokat mondjál ami tud löni airt IS, mert ennyi erövel minden anti air ami lövi öket

+ az basz még fel, hogy nincs rendes air unit se, carriert 5 marine leszedi lazán, void ray 1 vicc amiota lofasz range van, a phoenix meg arra jo hogy körberepüljem a pályát, mothership meg :DDDDDDDD 400/400ért kapok egy MEGAGIGASLOW egységet, amit 2 viking oda-vissza agyonver
fuck yea.


Azért a Void Ray szerintem lazán Anál Intrúder Háromezer, ha jól használod! :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev11161171181191202724Next
Add Reply New Topic New Poll