Quote (Oberon_os @ Sep 29 2010 10:52pm)
őőőőőőőőőő... banshee nem főleg földi egységek ellen van? Stalker nem földi egység? Dno, nagyon keveset sc-ztem, kurvabéna vagyok.

de igen
és amit mondtam counter az AIR, és pont azt kérdeztem hogy az ellen mi a jo, ráadásul attol még, hogy stalkerrel ölik nem jelenti azt, hogy azaz anti air, te igen fogyatékos, inkább csak azt jelenti hogy nincs más, amivel lehetne ölni airt a protossnál
milyen kurvajo, hogy a 3 air unitbol egyik sem anti-air, zergnél meg terrannal van, elég jok.. föleg a viking, ami kibaszott erös air ellen, aztán leszáll és földit is lö 8DD
szoval, még mindig nem látom az anti airt, bazdmeg nekem ne olyanokat mondjál ami tud löni airt IS, mert ennyi erövel minden anti air ami lövi öket
+ az basz még fel, hogy nincs rendes air unit se, carriert 5 marine leszedi lazán, void ray 1 vicc amiota lofasz range van, a phoenix meg arra jo hogy körberepüljem a pályát, mothership meg :DDDDDDDD 400/400ért kapok egy MEGAGIGASLOW egységet, amit 2 viking oda-vissza agyonver
fuck yea.