☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sorozatok > Discuss
Prev
1
116
117
118
119
120
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 267583
Replies: 11402
Track Topic
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1171
Jan 24 2012 06:35am
Hogy faszba fogják 4 évadig elhuzni a breaking badet, hamár a 3. résznél majd meghal a csóka?o-0
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#1172
Jan 24 2012 06:36am
Quote (Vismajor @ Jan 24 2012 01:35pm)
Hogy faszba fogják 4 évadig elhuzni a breaking badet, hamár a 3. résznél majd meghal a csóka?o-0
erre nem mondok semmit
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1173
Jan 24 2012 06:39am
Quote (anyd @ Jan 24 2012 01:36pm)
erre nem mondok semmit
költői kérdés volt
TellMeBaby
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold
:
0.00
#1174
Jan 24 2012 07:03am
Quote (H4xooR @ Jan 23 2012 11:10pm)
most pénteken lesz az utolsó dupla rész. Chuck versus the goodbye.
alig várom,nagyon geci vége lett az s05e11nek.
mikor vége lett a résznek,még vártam,hogy hátha lesz valami,erre jött a szokásos reklám a végén én meg:
http://i222.photobucket.com/albums/dd292/H4xooR/memes/fuckthis.jpg
na bazdmeg és ha vége akkor mit fogok csinálni
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#1175
Jan 24 2012 07:15am
Quote (TellMeBaby @ 24 Jan 2012 14:03)
na bazdmeg és ha vége akkor mit fogok csinálni
hát,house,mentalista,tbbt,himym,taahm,scrubs,skins
ezek is opciók
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#1176
Jan 24 2012 11:05am
Sherlock s2e03 shitbrix...s3at akarok NAO
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#1177
Jan 24 2012 11:07am
Végeztem breakin bad első évaddal, eddig elég hullámzó.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#1178
Jan 24 2012 02:10pm
Quote (Rawen @ 22 Jan 2012 11:24)
Megnéztem a Sherlock első két részét,bejön ez a House stílusú Holmes
Miért csak 3 rész van omgomgomgomg
3 évad van most nézem én is
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#1179
Jan 24 2012 02:15pm
Quote (Inakwo @ 24 Jan 2012 21:10)
3 évad van most nézem én is
Azóta írtam másik postot és jelenleg 2 évad van.
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#1180
Jan 24 2012 02:18pm
Quote (Rawen @ 24 Jan 2012 21:15)
Azóta írtam másik postot és jelenleg 2 évad van.
igen, dolgoznak a harmadikon
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
116
117
118
119
120
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact