d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11161171181191201141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 24 2012 06:35am
Hogy faszba fogják 4 évadig elhuzni a breaking badet, hamár a 3. résznél majd meghal a csóka?o-0
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 24 2012 06:36am
Quote (Vismajor @ Jan 24 2012 01:35pm)
Hogy  faszba fogják 4 évadig elhuzni a breaking badet, hamár a 3. résznél majd meghal a csóka?o-0


erre nem mondok semmit
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 24 2012 06:39am
Quote (anyd @ Jan 24 2012 01:36pm)
erre nem mondok semmit


költői kérdés volt
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Jan 24 2012 07:03am
Quote (H4xooR @ Jan 23 2012 11:10pm)
most pénteken lesz az utolsó dupla rész. Chuck versus the goodbye.

alig várom,nagyon geci vége lett az s05e11nek.

mikor vége lett a résznek,még vártam,hogy hátha lesz valami,erre jött a szokásos reklám a végén én meg:

http://i222.photobucket.com/albums/dd292/H4xooR/memes/fuckthis.jpg


na bazdmeg és ha vége akkor mit fogok csinálni
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 24 2012 07:15am
Quote (TellMeBaby @ 24 Jan 2012 14:03)
na bazdmeg és ha vége akkor mit fogok csinálni


hát,house,mentalista,tbbt,himym,taahm,scrubs,skins

ezek is opciók
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 24 2012 11:05am
Sherlock s2e03 shitbrix...s3at akarok NAO
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 24 2012 11:07am
Végeztem breakin bad első évaddal, eddig elég hullámzó.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 24 2012 02:10pm
Quote (Rawen @ 22 Jan 2012 11:24)
Megnéztem a Sherlock első két részét,bejön ez a House stílusú Holmes :D Miért csak 3 rész van omgomgomgomg


3 évad van most nézem én is
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 24 2012 02:15pm
Quote (Inakwo @ 24 Jan 2012 21:10)
3 évad van most nézem én is


Azóta írtam másik postot és jelenleg 2 évad van.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 24 2012 02:18pm
Quote (Rawen @ 24 Jan 2012 21:15)
Azóta írtam másik postot és jelenleg 2 évad van.


igen, dolgoznak a harmadikon
Go Back To Magyar Topic List
Prev11161171181191201141Next
Add Reply New Topic New Poll