Quote (sunnymarcell @ Jul 21 2010 10:15pm)
dehogy adtam el
az assa le volt cuccolva, az fb-n minden rajtavan
e: ja, azért mondtam, mert az fb-t kezelni nem tudom, egy curse-psn dagger necrot nem tudnék leverni vele.
fb-re akkor vegyél 1 amut és jöhec mehec.
vagy vmelyik mulerol keress 1 amut. ^^
/e
ololol
necsináld már. :DDD
a hülye is tud vele játszani. :DD
This post was edited by uberpro123 on Jul 21 2010 04:17pm