d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1116117118119120257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 20 2010 08:10pm
Quote (sylKE @ 21 Jun 2010 02:10)
ez


-nohide
de asszem nem mukodik

This post was edited by Floodban on Jun 20 2010 08:11pm
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 21 2010 01:07am
Quote (JS_Bach @ Jun 18 2010 07:16pm)
mondjatok mar vmi nl br ch-t


op gzbaal , op sys. , op bhsc-baal , op frbaal
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 21 2010 03:15pm
lodba melyik Mf mód az értelmesebb fg gyüjtésre?

hell mephi FK vs magas szintü karival run hell mephi(90++).
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 21 2010 03:15pm
Quote (Sanyika @ 21 Jun 2010 23:15)
lodba melyik Mf mód az értelmesebb fg gyüjtésre?

hell mephi FK vs magas szintü karival run hell mephi(90++).


fk?
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 21 2010 03:16pm
Quote (JS_Bach @ 21 Jun 2010 23:15)
fk?


first kill.
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Jun 21 2010 03:18pm
Quote (JS_Bach @ 21 Jun 2010 22:15)
fk?


first kill - quest kill

btw attól függ mennyi lóvéd és időd van

ha tesco-s karival tolod

akkor mefi + andy + amit még irtani tudsz ( többnyire blizz soso-val )

ha több időd van és kb nem tesco-s a kari

akkor kb minden ... andy, mefi, dia, baal, nithalak, pindle, shenk, lvl 85-s area-k

This post was edited by IvOjoGhuRT on Jun 21 2010 03:19pm
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 21 2010 03:21pm
vagyis akkor inkább 90re huzzak fel sorcit sok mf-fel.
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 21 2010 03:28pm
Quote (Sanyika @ 21 Jun 2010 23:21)
vagyis akkor inkább 90re huzzak fel sorcit sok mf-fel.


lvl 89 + 300 mf >
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 22 2010 11:20am
UsEast-en láttam pár channel-t, ahol a bot diablos kérdéseket tett fel és rangsort vezett a leggyorsabb, legtöbbet válaszoló játékosokról.
Van ilyen channel Eu-n is?
Ha vki ismer ilyet, írja le plz.
Thx.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2010 05:03pm
Csicskámra már pakoltam infyt meg bugged fortit, most egy jobbacska sisak kéne (most andy face van rajta, de a szarabb fajtából)
én egy perf eth gazere gondoltam, hülyeség lenne a soxba Ber runat tenni?

This post was edited by fahrii on Jun 22 2010 05:03pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116117118119120257Next
Closed New Topic New Poll