Quote (*varti @ Wed, 19 Aug 2009, 15:39)
az a 20k nem feltétlen pont annyi. ha olyan q-kat csinálsz, ahol itemeket kell gyűjteni a moboktol, akkor eltérhet. lehet kevesebb mobból jön össze a cucc, és akkor kevesebb xp-d van, vagy ilyesmi
igen ezt tudom ezért írtam oda hogy kb, viszont sztem azért vagyok lemaradva mert druiddal prowlba mászkálok q cuccosokért..
ám ezzel csak az a baj hogy a guide szerint fel kéne vennem xy questet és annak egy része csak az adott szinttől van meg, nah mármost ha én nem vagyok akkora szinttű akkor nem fogom tudni felvenni

még kevesebb xpm lesz
