Quote (Mesh2 @ Mon, Mar 3 2008, 12:00am)
na a 16. resznel mar kezd erdekesebb lenni, habar meg mindig nincs sok ertelme biggrin.gif
mesh

Quote (Mesh2 @ Mon, Mar 3 2008, 09:03am)
nem olyan ertelemben nincs ertelme, mert ertek belole mindent egyebkent. de majd ha vegigneztem az egeszet akkor utanaolvasok meg ofc, csak nem akarom spoilerezni
e: lehet egyebkent hogy szimplan csak nem nekem valoak az animek biggrin.gif
mesh

Quote (Mesh2 @ Mon, Mar 3 2008, 09:13am)
ertek en mindent, csak szerintem az elso 12-14 resz az teljesen folosleges, 3 reszbe osszesurithettek volna az egeszet biggrin.gif
nem tudom h aki meg nem hallott rola h milyen jo, vagy japanban amikor kijott miert neztek vegig az elso 12 reszt, mert szerintem eleg gyenge mar ott az alapotlet is, habar 1995-ben lehet meg mas volt
mesh

Quote (Mesh2_returned @ Sat, Sep 27 2008, 04:33pm)
a Higurashi no naku koro ni az miaz?
mesh

Quote (Mesh2_returned @ Sun, Sep 28 2008, 12:29pm)
en valami streames cuccot preferalnek :~(
mesh

Quote (Mesh2_returned @ Sat, Sep 27 2008, 04:34pm)
O_O giev valami hely ahol nezhetnem.
mesh
