d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1116117118119120162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 9 2009 07:39am
Quote (kopek66 @ Wed, Apr 8 2009, 07:58pm)
minden anime egy manga alapján készül (képregény lényegében), ha az anime kezdi beérni a mangát akkor csinálnak az animehez pár olyan részt aminek köze sincs az eredeti történethez - ez a fillér - , és legtöbbször vmi oltári nagy baromság/ egyáltalán nem illik az adott storyhoz
pl most bleachben ezt ugy képzeld el hogy szemben áll egymással a 2 nagy fél és éppen kezdene az epic csata, mikor hirtelen switch és egy gagyi viccesnek szánt kis történetet (nem sikerült annak ..) kezdenek el mutatni vhol teljesen máshol

kb  mintha néznéd a bl meccset és hirtelen átkapcsolna a tv magától egy brazil szappanoperára ^^


viszont, vannak jó fillérek is mint pl.: az amagai taicho-s résznél
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 9 2009 10:20am
Quote (jspogmg @ Thu, Apr 9 2009, 02:39pm)
viszont, vannak jó fillérek is mint pl.: az amagai taicho-s résznél


DE AZÉRT ABBAN IS EGY CSATÁT ELHÚZTAK 5 RÉSZEN KERESZTÜL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 15 2009 06:59am

kedvenc bleach amv-m = )
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 15 2009 07:03am
Quote (jspogmg @ Wed, Apr 15 2009, 02:59pm)
http://www.youtube.com/watch?v=W5TZ0DjtA3U
kedvenc bleach amv-m = )


most lesznek majd jobb harcok is :)
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 15 2009 07:05am
áááááááááááááááááá pein áááááááááááááá
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 17 2009 05:31am
Quote (Mesh2 @ Mon, Mar 3 2008, 12:00am)
na a 16. resznel mar kezd erdekesebb lenni, habar meg mindig nincs sok ertelme biggrin.gif


mesh :)

Quote (Mesh2 @ Mon, Mar 3 2008, 09:03am)
nem olyan ertelemben nincs ertelme, mert ertek belole mindent egyebkent. de majd ha vegigneztem az egeszet akkor utanaolvasok meg ofc, csak nem akarom spoilerezni

e: lehet egyebkent hogy szimplan csak nem nekem valoak az animek biggrin.gif


mesh :)

Quote (Mesh2 @ Mon, Mar 3 2008, 09:13am)
ertek en mindent, csak szerintem az elso 12-14 resz az teljesen folosleges, 3 reszbe osszesurithettek volna az egeszet biggrin.gif
nem tudom h aki meg nem hallott rola h milyen jo, vagy japanban amikor kijott miert neztek vegig az elso 12 reszt, mert szerintem eleg gyenge mar ott az alapotlet is, habar 1995-ben lehet meg mas volt


mesh :)

Quote (Mesh2_returned @ Sat, Sep 27 2008, 04:33pm)
a Higurashi no naku koro ni az miaz?


mesh :)

Quote (Mesh2_returned @ Sun, Sep 28 2008, 12:29pm)
en valami streames cuccot preferalnek :~(


mesh :)

Quote (Mesh2_returned @ Sat, Sep 27 2008, 04:34pm)
O_O giev valami hely ahol nezhetnem.


mesh :)
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 17 2009 05:35am
nincs is ennel jobb dolog mint olvasgatni mesh postjait es ra gondolni kozben :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):))))):):):)))))))))


27%nal tart a blics, valaki addig elmondhatna hogy tortent e valami ertelmes a 214.reszben, mert akkor azt nem fogom megnezni :( gondolom sokat veszitek
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 17 2009 05:45am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, Apr 17 2009, 01:35pm)
nincs is ennel jobb dolog mint olvasgatni mesh postjait es ra gondolni kozben :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):))))):):):)))))))))


27%nal tart a blics, valaki addig elmondhatna hogy tortent e valami ertelmes a 214.reszben, mert akkor azt nem fogom megnezni :( gondolom sokat veszitek


annyira volt értelmes mint a 213, kihagyható ^^
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 17 2009 07:18am
de azert ebbe megint nem tortent semmi :dddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 17 2009 07:25am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, Apr 17 2009, 03:18pm)
de azert ebbe megint nem tortent semmi :dddddddddddddddddddddddddddddddddddddd


olvass mangát ha pörgöbb eseményeket akarsz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116117118119120162Next
Add Reply New Topic New Poll