d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11161171181191201311Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Apr 4 2008 03:22am
rate my ava
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Apr 4 2008 05:07am
Quote (sondor @ Fri, 4 Apr 2008, 11:22)
rate my ava


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=5789576&f=105
The maximum sizes:
- Sigs are 400x150 pixels and 70kb (300x100 is recommended)
- Avs are 64x64 pixels and 50kb
- Tags are 300x50 pixels and are counted as part of the sig maximums (300x25 is recommended)
- When you put text in the sig, limit to 3 lines (normal font size) if there is a pic in the sig, and 6 lines (normal font size) if there is no picture.
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Apr 4 2008 05:27am
Quote (sondor @ Fri, Apr 4 2008, 09:22am)
rate my ava


hát nekem nem jön be^^
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 4 2008 06:27am
Quote (kabraxis6 @ Thu, Apr 3 2008, 09:10pm)
DE A TEXTET NEM KOMMENTELTED!
Amugy meg nem kertem cnct, de ty azert biggrin.gif
Remeltem, hogy toled kapok, ha mar postoltam 8D
Btw imo elrontottad a flowt a tiedben. Mar ha te csinaltad, amit ketlek, mert manapsag inkabb gifteket lopol tongue.gif


2 giftet loptam életemben de np
Postoltam is, és nem, nem rontottam el a flowt =D
Text az jo amugy.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 4 2008 04:08pm
Nah szerintetek amúgy jó így a sigem nevem csillagom? smile.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 4 2008 04:09pm
Quote (xLestatx @ Fri, Apr 4 2008, 11:08pm)
Nah szerintetek amúgy jó így a sigem nevem csillagom? smile.gif


ari 8/10
Member
Posts: 2,462
Joined: Jan 21 2008
Gold: 20.00
Apr 5 2008 01:33am
Quote (xLestatx @ Fri, Apr 4 2008, 10:08pm)
Nah szerintetek amúgy jó így a sigem nevem csillagom? smile.gif


hát szerintem szar a minősége. nagyon torz, amugy nem rossz .
7/10

és enyim mien?
btw kell rihannás sig+ava aki csinal vmi jót az PMelj tongue.gif és beszélgethetünk az anyagiakrol.
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 5 2008 02:58am
Quote (xLestatx @ Fri, Apr 4 2008, 10:08pm)
Nah szerintetek amúgy jó így a sigem nevem csillagom? smile.gif


Nem.
Név kilvashatatlan, sig elég gyengus, csillagot értékelni meg faszság, csak e-peen ^^
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Apr 5 2008 03:47am
Quote (TheStriker @ Sat, Apr 5 2008, 08:58am)
Nem.
Név kilvashatatlan, sig elég gyengus, csillagot értékelni meg faszság, csak e-peen ^^


koni megmondja a tutit

fasz kivan tul nagy volt az avam -.-
Member
Posts: 5,142
Joined: Jul 8 2005
Gold: 0.00
Apr 5 2008 04:32am
Quote (TheStriker @ Thu, Apr 3 2008, 12:47pm)
Tutorials ftw.


errm...

most nem tudok donteni, hogy mire gondolsz:
-hasznaljak tutorialok
-ezt tutoriallal csinaltam?
unsure.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11161171181191201311Next
Closed New Topic New Poll