Quote (kabraxis6 @ Thu, Apr 3 2008, 09:10pm)
DE A TEXTET NEM KOMMENTELTED!
Amugy meg nem kertem cnct, de ty azert

Remeltem, hogy toled kapok, ha mar postoltam 8D
Btw imo elrontottad a flowt a tiedben. Mar ha te csinaltad, amit ketlek, mert manapsag inkabb gifteket lopol

2 giftet loptam életemben de np
Postoltam is, és nem, nem rontottam el a flowt =D
Text az jo amugy.