d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1116117118119120183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Apr 20 2009 12:50pm
Quote (Klontar @ Mon, Apr 20 2009, 07:48pm)
A perf 08-as arkaine valor is trophy!


Főleg, hogy szarrá van dupeolva az összes. Attól mert valami sokat ér nem lesz trophy. Trophynak pont az a lényege, hogy egyedülálló, egyedi.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 20 2009 12:50pm
Quote (Winster @ Mon, 20 Apr 2009, 20:50)
Főleg, hogy szarrá van dupeolva az összes. Attól mert valami sokat ér nem lesz trophy. Trophynak pont az a lényege, hogy egyedülálló, egyedi.


_period_
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 20 2009 12:50pm
Quote (Vismajor @ Mon, 20 Apr 2009, 19:19)
Nem hiányoztál.


Te sem nekem, de mi koze ennek barmihez is?
lama =D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 20 2009 12:50pm
Quote (Moonflow @ Mon, Apr 20 2009, 07:50pm)
Te sem nekem, de mi koze ennek barmihez is?
lama =D


Semmi, de gondoltam megosztom veled xD
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 20 2009 12:51pm
Quote (Vharimatras @ Mon, 20 Apr 2009, 20:49)
jó akkor a 09, 08, bugged stb itemek is azok :angrY:


Akkor azt, hogy van 2 occu sojom, csak nem tudom a jelszót, és úgyis kitörölték már a sojokat, meg se említem :(

Quote (Moonflow @ Mon, 20 Apr 2009, 20:50)
Te sem nekem, de mi koze ennek barmihez is?
lama =D


Nekem hianyoztal :wub:
Most kevés a warnod, flameljé!

This post was edited by Klontar on Apr 20 2009 12:51pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 20 2009 12:51pm
Quote (Vismajor @ Mon, 20 Apr 2009, 19:50)
Semmi, de gondoltam megosztom veled xD


Ennek felettebb orulok.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 20 2009 12:52pm
Quote (Winster @ Mon, Apr 20 2009, 07:50pm)
Főleg, hogy szarrá van dupeolva az összes. Attól mert valami sokat ér nem lesz trophy. Trophynak pont az a lényege, hogy egyedülálló, egyedi.


láttál már ilyen chances-t?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 20 2009 12:52pm
Quote (Moonflow @ Mon, Apr 20 2009, 07:51pm)
Ennek felettebb orulok.


Tudom <3
Mér, amúgy voltál vhol?
mer én enm voltam itt, úgy értettem
te nubv!
Quote (Megas_heroes @ Mon, Apr 20 2009, 07:52pm)
láttál már ilyen chances-t?



ja, én egy cosmó igy kinéző chances-t találtam már, csak a statjai voltak mások

This post was edited by Vismajor on Apr 20 2009 12:53pm
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Apr 20 2009 12:52pm
Quote (Megas_heroes @ Mon, Apr 20 2009, 07:52pm)
láttál már ilyen chances-t?


Láttam. :)
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 20 2009 12:53pm
Quote (Vismajor @ Mon, 20 Apr 2009, 19:52)
Tudom <3
Mér, amúgy voltál vhol?
mer én enm voltam itt, úgy értettem
te nubv!


jaaaa, azt hittem a hianyoztam commented szarkasztikus volt.
10 napot afkoltam, ja
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116117118119120183Next
Closed New Topic New Poll