d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1116117118119120232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 9 2009 04:03am
Quote (xLestatx @ Sat, 9 May 2009, 11:35)


haha owned :D
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31037483&f=293&st=10

This post was edited by GoreKnight9 on May 9 2009 04:11am
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
May 9 2009 04:11am
Quote (xLestatx @ Sat, 9 May 2009, 11:35)


Van egy olyan érzésem, hogy adogatta el az fgjét. ^^
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 9 2009 04:15am
Quote (Zayl @ Sat, 9 May 2009, 11:11)
Van egy olyan érzésem, hogy adogatta el az fgjét. ^^


És ez ilyen könnyen kiderül?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 9 2009 04:38am
Quote (Zayl @ Sat, 9 May 2009, 12:11)
Van egy olyan érzésem, hogy adogatta el az fgjét. ^^


hat akkor nagyon buta ha nem egybe adja el az egészet... és egyébként meg minek adja el valaki aki minden pénzét arra költi, és drágabban veszi, mint adja? :wacko:
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
May 9 2009 04:44am
Quote (Klontar @ Sat, 9 May 2009, 12:38)
hat akkor nagyon buta ha nem egybe adja el az egészet... és egyébként meg minek adja el valaki aki minden pénzét arra költi, és drágabban veszi, mint adja? :wacko:


Szerintem az ő csillagjai fgből vannak, de ez csak tipp. ^^
Azért 300k fgt egybe eladni elég nehéz lenne, mivel az kurva sokba kerül.

Quote (ElCapitano @ Sat, 9 May 2009, 12:15)
És ez ilyen könnyen kiderül?


Hát mivel nem hiszem hogy scammelt, ezért ez az egy válasz marad.
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 9 2009 04:45am
Quote (Klontar @ Sat, 9 May 2009, 12:38)
hat akkor nagyon buta ha nem egybe adja el az egészet... és egyébként meg minek adja el valaki aki minden pénzét arra költi, és drágabban veszi, mint adja? :wacko:


Nincs az a kocka, aki 300k fg-t megvesz egyszerre ^^

1 fg kb 5-8 ft-ot ér asszem, azaz kb 1500000 és 2400000 ft körül lenne az fg ^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 9 2009 04:46am
Quote (Saou @ Sat, May 9 2009, 11:45am)
Nincs az a kocka, aki 300k fg-t megvesz egyszerre ^^

1 fg kb 5-8 ft-ot ér asszem, azaz kb 1500000 és 2400000 ft körül lenne az fg ^^


kapni olcsóbban is ^^
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 9 2009 04:46am
Quote (josheide @ Sat, 9 May 2009, 12:46)
kapni olcsóbban is ^^


Mennyiért? :D
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 9 2009 04:46am
Quote (Saou @ Sat, 9 May 2009, 11:45)
Nincs az a kocka, aki 300k fg-t megvesz egyszerre ^^

1 fg kb 5-8 ft-ot ér asszem, azaz kb 1500000 és 2400000 ft körül lenne az fg ^^


lestat 500k ért vett 50kt ^^. ( de mert nub és official vette )

This post was edited by ElCapitano on May 9 2009 04:47am
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 9 2009 04:47am
Quote (ElCapitano @ Sat, 9 May 2009, 12:46)
lestat 500k ért vett 50kt ^^. ( de mert nub és official vette )


De basszus, 500k hufból én nem fg-t vennék :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116117118119120232Next
Closed New Topic New Poll