Quote (Senee @ Jul 8 2016 09:46pm)
nem akarom h a hasamon maradjon zsír
de max 70ig
szal még 1 év mire teljesen jól nézek ki :xd +izmot is beleértve
Kis zsir nem art szerintem, amikor felmentem a 62 kilos csucsformamba akkor tök jo volt hogy nem faztam 24/7, nem zavartak a bordaim amikor feküdtem, meg hasonlok.
En mar egy honapja mondom hogy keresek egy jo konditermet de meg mindig nem szantam ra magamat.
Regen ahol gyurtam az masik varos volt, ott jo volt a berendezes, de olyan sokan voltak munka utan hogy megmozdulni nem lehetett, es kb havonta 1x tudtam megcsinalni rendes sorrendben az edzesemet varakozas nelkül.