d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1116411651166116711681257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2016 12:35pm
én 178cm vok 86kg most és múlthéten vettem M-es ingeket


mondjuk elég szar a minősége mert csicskagyász telefonom van :XD

Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 8 2016 12:44pm
Quote (Senee @ Jul 8 2016 06:35pm)
én 178cm vok 86kg most és múlthéten vettem M-es ingeket


mondjuk elég szar a minősége mert csicskagyász telefonom van :XD

http://2.1m.yt/2UA9sER.png


wow, nagyon látszik az eredmény, gratulálok és csakígytovább!
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jul 8 2016 12:52pm
Quote (Senee @ 8 Jul 2016 20:35)
én 178cm vok 86kg most és múlthéten vettem M-es ingeket


mondjuk elég szar a minősége mert csicskagyász telefonom van :XD

http://2.1m.yt/2UA9sER.png


Gz, jól nézel ki.

No homo.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 8 2016 01:11pm
Quote (Senee @ 8 Jul 2016 20:35)
én 178cm vok 86kg most és múlthéten vettem M-es ingeket


mondjuk elég szar a minősége mert csicskagyász telefonom van :XD

http://2.1m.yt/2UA9sER.png


Komolyan az arcod nézve nem tudom eldönteni h egy pszichopata gyilkos vagy, vagy egy leendő öngyilkos jelölt.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 8 2016 01:16pm
Quote (fahrii @ 8 Jul 2016 21:11)
Komolyan az arcod nézve nem tudom eldönteni h egy pszichopata gyilkos vagy, vagy egy leendő öngyilkos jelölt.


pszichopata ongyilkos
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2016 01:17pm
Quote (AngryBug @ Jul 8 2016 06:44pm)
wow, nagyon látszik az eredmény, gratulálok és csakígytovább!


Quote (Genthor @ Jul 8 2016 06:52pm)
Gz, jól nézel ki.

No homo.


thx <3


Quote (fahrii @ Jul 8 2016 07:11pm)
Komolyan az arcod nézve nem tudom eldönteni h egy pszichopata gyilkos vagy, vagy egy leendő öngyilkos jelölt.


:XD mondom csak a telefon csinál szar képet
majd csinálok normálisat csak anyám elvitte a fényképezőt
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Jul 8 2016 01:28pm
Quote (Senee @ 8 Jul 2016 19:35)
én 178cm vok 86kg most és múlthéten vettem M-es ingeket


mondjuk elég szar a minősége mert csicskagyász telefonom van :XD

http://2.1m.yt/2UA9sER.png


le a kalappal
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2016 01:38pm
Quote (S4nyy @ Jul 8 2016 07:28pm)
le a kalappal


thx


most h már azért a zsír nagyrésze lement (de még azért hason van belőle) elkezdtem a gyúrós edzéseket is
a köv progress pic 80kg-nál lesz, remélhetőleg már izommal

mikor sportoltam akkor 70kg voltam szal max odáig megyek le
aztán vissza ~80ra izomba


közben tanulgatom a spanyolt
jelenleg ennyi ami cél - életben tart
:XD



szal ja
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 8 2016 07:16pm)
pszichopata ongyilkos

inkább az öngyilkos btw
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 8 2016 02:18pm
Quote (Senee @ Jul 8 2016 07:35pm)
én 178cm vok 86kg most és múlthéten vettem M-es ingeket


mondjuk elég szar a minősége mert csicskagyász telefonom van :XD

http://2.1m.yt/2UA9sER.png


Meddig fogsz lemenni?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2016 02:46pm
Quote (Karan2_Returned @ Jul 8 2016 08:18pm)
Meddig fogsz lemenni?


nem akarom h a hasamon maradjon zsír
de max 70ig

szal még 1 év mire teljesen jól nézek ki :xd +izmot is beleértve
Go Back To Magyar Topic List
Prev1116411651166116711681257Next
Add Reply New Topic New Poll