Quote (llllllllllll @ Jun 18 2015 04:25pm)
jézus úr isten
tehát a vegyészek orvosok és neurobiológusok mind nem objektívak, eltanult szubjektív demagógiákat és ostoba fröcsögéseket nyomnak, mert még nem toltak drogokat
magyarázhatod, hogy milyen király, attól még nem lesz igazad sajnos :(
"jézus úr isten" = akkora faszság amit mondasz hogy hihetetlen.
top argument m8
megbízható forrásból tudom hogy a sote koli populációjának elég nagy %-a "DROGOS", de részletekbe nem megyek bele
"tehát a vegyészek orvosok és neurobiológusok mind nem objektívak" = elolvastam 1 kutatást és teljesen félreértelmeztem, ismerek 2 srácot a bionikáról akik ugyanolyan hülyeségeket gondolnak mint én, vagy valami hasonló élményt tudok emögé a kijelentés mögé tenni XD
szedd már össze magad ádám