d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11151161171181194765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2015 09:27am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2015 03:25pm)
szerintem jó

most is megvehetné bárki netről a herbált meg etc mert legális mégsem teszik, hogy lehet az hogy nem fetreng az egész társadalom az utcán? gurke kikezdhetetlen logikája szerint ennek kéne történnie

herbál, de nem üt ki órákra asszem csak fél-1 órára


faszságokat beszélsz folyamatosan és te linkeled be az előző képet
rendben
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 18 2015 09:27am
Quote (llllllllllll @ 18 Jun 2015 17:25)
jézus úr isten
tehát a vegyészek orvosok és neurobiológusok mind nem objektívak, eltanult szubjektív demagógiákat és ostoba fröcsögéseket nyomnak, mert még nem toltak drogokat
magyarázhatod, hogy milyen király, attól még nem lesz igazad sajnos :(


azert a neurobiologusok se hiszem hogy azt mondanak, hogy ha eltolsz havonta egy fuvescigit akkor full ecrak lesz tole minden idegpalya az agyadban
nyilvan nem alkalmas egyik szar se napi hasznalatra( de meg hetire se sztem), ahogy se a cigi se az alkohol sem egyebkent

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 18 2015 09:28am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 18 2015 09:28am
Quote (llllllllllll @ 18 Jun 2015 17:25)
jézus úr isten
tehát a vegyészek orvosok és neurobiológusok mind nem objektívak, eltanult szubjektív demagógiákat és ostoba fröcsögéseket nyomnak, mert még nem toltak drogokat
magyarázhatod, hogy milyen király, attól még nem lesz igazad sajnos :(


azert ketlem, hogy havi 1* kolazni van annyira veszelyes, mint mindennap meginni 2liter bort a kocsmaban mint az oreg alkeszok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2015 09:29am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 18 2015 03:28pm)
azert ketlem, hogy havi 1* kolazni van annyira veszelyes, mint mindennap meginni 2liter bort a kocsmaban mint az oreg alkeszok


Quote (Cpt_Ghost @ Jun 18 2015 03:27pm)
azert a neurobiologusok se hiszem hogy azt mondanak, hogy ha eltolsz havonta egy fuvescigit akkor full ecrak lesz tole minden idegpalya az agyadban
nyilvan nem alkalmas egyik szar se napi hasznalatra( de meg hetire se sztem), ahogy se a cigi se az alkohol sem egyebkent


nem is ezt mondtam
de máté, a diplomás vegyész majd megszakérti mindjárt

This post was edited by llllllllllll on Jun 18 2015 09:29am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 18 2015 09:29am
Quote (llllllllllll @ 18 Jun 2015 17:29)
nem is ezt mondtam


jo de ez sugarzik beloled kb.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 18 2015 09:29am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 18 2015 05:28pm)
azert ketlem, hogy havi 1* kolazni van annyira veszelyes, mint mindennap meginni 2liter bort a kocsmaban mint az oreg alkeszok


nem értem, miért akarjátok összehasonlítani a drogokat

felesleges
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 18 2015 09:30am
Quote (llllllllllll @ 18 Jun 2015 17:29)
nem is ezt mondtam


erre voltam kivancsi.

Quote (Jancsipapa @ 18 Jun 2015 17:29)
nem értem, miért akarjátok összehasonlítani a drogokat

felesleges


mert az egyikert bortonnel fenyegetnek, a masik pedig full elfogadott

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 18 2015 09:31am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2015 09:30am
Quote (llllllllllll @ Jun 18 2015 04:25pm)
jézus úr isten
tehát a vegyészek orvosok és neurobiológusok mind nem objektívak, eltanult szubjektív demagógiákat és ostoba fröcsögéseket nyomnak, mert még nem toltak drogokat
magyarázhatod, hogy milyen király, attól még nem lesz igazad sajnos :(


"jézus úr isten" = akkora faszság amit mondasz hogy hihetetlen.

top argument m8


megbízható forrásból tudom hogy a sote koli populációjának elég nagy %-a "DROGOS", de részletekbe nem megyek bele


"tehát a vegyészek orvosok és neurobiológusok mind nem objektívak" = elolvastam 1 kutatást és teljesen félreértelmeztem, ismerek 2 srácot a bionikáról akik ugyanolyan hülyeségeket gondolnak mint én, vagy valami hasonló élményt tudok emögé a kijelentés mögé tenni XD


szedd már össze magad ádám
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2015 09:31am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 18 2015 03:29pm)
jo de ez sugarzik beloled kb.


ez most érvelés akart lenni?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 18 2015 09:31am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2015 04:25pm)
szerintem jó



most is megvehetné bárki netről a herbált meg etc mert legális mégsem teszik, hogy lehet az hogy nem fetreng az egész társadalom az utcán? gurke kikezdhetetlen logikája szerint ennek kéne történnie



herbál, de nem üt ki órákra asszem csak fél-1 órára



Mondjuk nem mindenki tud róla, és nem tudjak hogy legális. Ha az utcán arusitanak a herbalt, sokkal többen tolnak. Nem legalizálni kene a drogokat, csak dekriminalizalni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11151161171181194765Next
Add Reply New Topic New Poll