Quote (Vismajor @ 9 Jan 2014 03:53)
ma összeszedtem vagy 3 embert akik hájgok és aktivak, álat vagyok
holnap szétwarozom az agyam
holnap vizsga, hobbit2, utána játszhatunk este
streamet nézek, imádom ezt a csávót, kicsit indulatos
leflashelik
"IM BLIND IM BLIND IVE NEVER BEEN SO FCKING BLIND IN MY LIFE"
valahogy így játszhatok én is
This post was edited by Anarkin on Jan 8 2014 08:57pm