d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev1115116117118119614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2014 08:53pm
Quote (Anarkin @ Jan 9 2014 03:52am)
én múltkor ezért kaptam 7 napos bant


ma összeszedtem vagy 3 embert akik hájgok és aktivak, álat vagyok
holnap szétwarozom az agyam
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 8 2014 08:56pm
Quote (Vismajor @ 9 Jan 2014 03:53)
ma összeszedtem vagy 3 embert akik hájgok és aktivak, álat vagyok
holnap szétwarozom az agyam


holnap vizsga, hobbit2, utána játszhatunk este

streamet nézek, imádom ezt a csávót, kicsit indulatos
leflashelik
"IM BLIND IM BLIND IVE NEVER BEEN SO FCKING BLIND IN MY LIFE"
valahogy így játszhatok én is

This post was edited by Anarkin on Jan 8 2014 08:57pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 8 2014 08:57pm
Quote (Vismajor @ Jan 9 2014 04:53am)
ma összeszedtem vagy 3 embert akik hájgok és aktivak, álat vagyok
holnap szétwarozom az agyam


Hogy micsodak? Xd
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 9 2014 11:36am
3 war loose zsinorban lol
elsőnél mindenki low volt,s zarrá lőttek minket
cpl strikeon smemit nem lőttem, +csapattárs is beállt afkba az utolsó 3 runra, 16-14 loose
d2őn olyan csapattársakat kaptam mintha leklonoztak volna engem még 4x, de a végére rájöttek h amugy distingisuhed elitek v mik és 15-15
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 9 2014 11:53am
Quote (Vismajor @ 9 Jan 2014 18:36)
3 war loose zsinorban lol
elsőnél mindenki low volt,s zarrá lőttek minket
cpl strikeon smemit nem lőttem, +csapattárs is beállt afkba az utolsó 3 runra, 16-14 loose
d2őn olyan csapattársakat kaptam mintha leklonoztak volna engem még 4x, de a végére rájöttek h amugy distingisuhed elitek v mik és 15-15


lassan összeszedem magam és tolhatunk 1-2t
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 9 2014 03:23pm
Érdekes mennyit billent a morálon 1 megmozdulás.

8-1re kiszoptunk nukeon, T oldalon (esélyt se láttam a nyerésre olyan noob volt a team)

majd jött ez:



És hoztuk zsinórba az összes többi kört kb (2-3at buktunk összvissz ezután)

3 legendás sólyom volt az ellenfélnél, úgy érzem közel a sólyom rank :wub:

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 9 2014 03:30pm
Quote (fahrii @ 9 Jan 2014 23:23)
Érdekes mennyit billent a morálon 1 megmozdulás.

8-1re kiszoptunk nukeon, T oldalon (esélyt se láttam a nyerésre olyan noob volt a team)

majd jött ez:

http://www.youtube.com/watch?v=YvZblkYqkAc

És hoztuk zsinórba az összes többi kört kb (2-3at buktunk összvissz ezután)

3 legendás sólyom volt az ellenfélnél, úgy érzem közel a sólyom rank :wub:


az igen :DDD gondolom néztek rendesen
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 9 2014 03:44pm
elbuknak egy 3v1-et

beírom köv. körben, szintén 3v1

"play safe this time"

következő amit látok hogy duallal rohan a fedezékben lévő T-re mint egy hollywoodi filmben, miközben minden irányba lő

This post was edited by Anarkin on Jan 9 2014 03:45pm
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 9 2014 03:48pm
Quote (fahrii @ 9 Jan 2014 22:23)
Érdekes mennyit billent a morálon 1 megmozdulás.

8-1re kiszoptunk nukeon, T oldalon (esélyt se láttam a nyerésre olyan noob volt a team)

majd jött ez:

http://www.youtube.com/watch?v=YvZblkYqkAc

És hoztuk zsinórba az összes többi kört kb (2-3at buktunk összvissz ezután)

3 legendás sólyom volt az ellenfélnél, úgy érzem közel a sólyom rank :wub:


terror-elhárítók
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 9 2014 03:49pm
Quote (fahrii @ 9 Jan 2014 22:23)
Érdekes mennyit billent a morálon 1 megmozdulás.

8-1re kiszoptunk nukeon, T oldalon (esélyt se láttam a nyerésre olyan noob volt a team)

majd jött ez:

http://www.youtube.com/watch?v=YvZblkYqkAc

És hoztuk zsinórba az összes többi kört kb (2-3at buktunk összvissz ezután)

3 legendás sólyom volt az ellenfélnél, úgy érzem közel a sólyom rank :wub:


ez nem semmi grat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1115116117118119614Next
Add Reply New Topic New Poll