d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1115116117118119198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 1 2013 02:14am
Elkezdtem nézni a Gunslinger Girlt és rájöttem, hogy a 2. seasonhoz nem találok olyan torrentet amiről biztosan tudom, hogy minőség lesz.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 1 2013 06:05am
Quote (Rawen @ May 1 2013 09:14am)
Elkezdtem nézni a Gunslinger Girlt és rájöttem, hogy a 2. seasonhoz nem találok olyan torrentet amiről biztosan tudom, hogy minőség lesz.


A masodik season nem letezik.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 3 2013 10:53am
Jó ez a Valvrave, lassan CG R2 magasságokba emelkedik, röhögök a részeken végig annyira szar mind.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 5 2013 10:31pm
>tfw hirtelen Wakamoto Nyaruko-sanban
>tfw egy porszivonak a hangja
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 7 2013 08:55am
Quote (Rawen @ 7 May 2013 16:48)


mi az amit neznek?_?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2013 08:59am
Quote (InfamousMythos @ 7 May 2013 16:55)
mi az amit neznek?_?


Nem szeretek spoonfeedelni de csak mert általában normális vagy:
http://myanimelist.net/anime/16498/Shingeki_no_Kyojin
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 7 2013 09:01am
Quote (Rawen @ 7 May 2013 16:59)
Nem szeretek spoonfeedelni de csak mert általában normális vagy:
http://myanimelist.net/anime/16498/Shingeki%5Fno%5FKyojin


ty
ongoing animeket nem kovetem annyira
sot inkabb megvarom mig megvan beloluk az osszes resz es egybe nezem meg
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 7 2013 11:37am
Quote (Rawen @ May 7 2013 03:48pm)


Csaj azon van kiakadva hogy elvesztette a karjat meg a labat Eren miutan elve megettek. Mondom okj.

Egyebkent tul sok lesz a newfag a SaO meg a SnK miatt. Meg EternalEnvy is atnevezte magat Eren Jaegar-re.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 7 2013 11:42am
Quote (Karan2_Returned @ 7 May 2013 19:37)
Csaj azon van kiakadva hogy elvesztette a karjat meg a labat Eren miutan elve megettek. Mondom okj.

Egyebkent tul sok lesz a newfag a SaO meg a SnK miatt. Meg EternalEnvy is atnevezte magat Eren Jaegar-re.


Pedig az SnK manga nem is rossz, meg az anime sem, csak az a kurva fanbase.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1115116117118119198Next
Add Reply New Topic New Poll