d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1115116117118119660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2011 07:39am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Dec 2011 13:18)
Szerintem meg, de mivel örök életre free és kapod a frissítést.


Még akkor is jobban kijössz ha megveszed a Navigont 16ért.
Egyébként bevallom én kő kemény Nokia fan vagyok, de a kinézeten és a nokia driveon kívül semmivel se nyújt többet mint az Omniam.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 9 2011 07:56am
Quote (fahrii @ Dec 8 2011 02:52pm)
Ha netre kell meg villogni egy wp7es készülék tökéletesen megteszi még az első hullámból (egyik "legsmooth"-abb rendszer, iphone szint, nagyon kellemes vele internetezni).  Pl egy Optimus 7es, bár ahogy nézem a djuicenál horribilis áron megy, néhány hónapja 40-50ért kiszórták a készülékeket.
Viszont lehet hardverapron még jobb példányokat találni, pl itt: http://hardverapro.hu/apro/lgoptimus7eladoujfuggetlen1evlggar4999/hsz1-50.html
Ajánlanám még a Samu Omnia 7et is de az az igazság hogy ritka mint a fehér holló, max használtan találsz, nézz körbe a fentebbi oldalon.

A másik ami még jó vétel lehet az egy Samsung Wave 2es, bada oprendszer van alatta és nagyon profin összerakott készülék + ki fog hozzá jönni 1-2 hónapon belüle a bada 2.0 is. -> http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/16433-samsung-s8530-wave-ii

Symbianos Nokiát nem ajánlok mert az internetezés olyan rajta mint sajtreszelővel rejszolni... kb.

Android lehet még jó választás, de a kibaszott nagy hype miatt elég drágák az épkézláb készülékek, ha nem zavar h kínai a cucc akkor ZTE, nagy tudást adnak elérhető áron, de nincs meg igazán a minőségérzet (Blade, vagy Skate).
Még a Sony Ericssonnak vannak jó készülékei, pl Mini pro jó választás lehet vagy ha vennél neki egy Playt tuti rohangálna örömében ( http://www.gsmline.hu/mobiltelefon/20741-sony-ericsson-xperia-play ). Esetleg Motorola Defy+ az ütésállósága és az elég jó ára miatt.


Kösz a választ, átböngésztem mindent, most már csak a Blade vagy a Wave 2 van kiszemelve. Playt meg direkt nem kap, középiskolás, nem is olyan faszán tanul, azt kéne még :DDD

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2011 12:50pm
Quote (N4aBz @ 9 Dec 2011 14:56)
Kösz a választ, átböngésztem mindent, most már csak a Blade vagy a Wave 2 van kiszemelve. Playt meg direkt nem kap, középiskolás, nem is olyan faszán tanul, azt kéne még :DDD


imo Wave 2 :)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 12 2011 10:19am
fasza ez az itunes, csak mindent ingyenessé kéne varázsolni ^^
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 12 2011 10:20am
Kéne telefon, leszarom mit tud csak nézzen ki jól. Come at me with ideas bro.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 12 2011 10:21am
Quote (daneeka10 @ Dec 12 2011 05:20pm)
Kéne telefon, leszarom mit tud csak nézzen ki jól. Come at me with ideas bro.


viszonylag egyszerű dolgod van, ha kinézetre mész: csak fel kell menni pár oldalra és végigpörgetni a kínálatot
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 12 2011 10:23am
Quote (beni @ Dec 12 2011 06:21pm)
viszonylag egyszerű dolgod van, ha kinézetre mész: csak fel kell menni pár oldalra és végigpörgetni a kínálatot


Annyira nem értek hozzá, hogy azt se tudom, hogy hol keressek. inb4 google.

Szolgáltató ügyileg talán a pannont kéne eröltetnem mert már bazi régóta náluk vagyok, hátha van valami hűség cucc, viszont függetlent nem tudom milyen oldalakon érdemes keresnem.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 12 2011 10:26am
Quote (daneeka10 @ Dec 12 2011 05:23pm)
Annyira nem értek hozzá, hogy azt se tudom, hogy hol keressek. inb4 google.

Szolgáltató ügyileg talán a pannont kéne eröltetnem mert már bazi régóta náluk vagyok, hátha van valami hűség cucc, viszont függetlent nem tudom milyen oldalakon érdemes keresnem.


Én úgy vettem észre, hogy az idő múlásával nem igazán nőnek az elérhető kedvezmények: egyedül a sok telefonálás és hasonlók miatt csillan fel az ügyfélszolgálatos szeme. (Én is valami 6 évig voltam vodás, aztán mondták, hogy a következő telefonból tudnak adni valami 2k kedvezményt...)

Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 12 2011 10:34am
Quote (daneeka10 @ Dec 12 2011 05:23pm)
Annyira nem értek hozzá, hogy azt se tudom, hogy hol keressek. inb4 google.

Szolgáltató ügyileg talán a pannont kéne eröltetnem mert már bazi régóta náluk vagyok, hátha van valami hűség cucc, viszont függetlent nem tudom milyen oldalakon érdemes keresnem.


ha tényleg csak a kinézet:
dell wp7es mobil
Xperia Arc
szifonok
N9
nálam ezek számítanak szépnek, az n8ból a kék is awsum
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 12 2011 10:39am
Quote (Vismajor @ Dec 12 2011 05:34pm)
ha tényleg csak a kinézet:
dell wp7es mobil
Xperia Arc
szifonok
N9
nálam ezek számítanak szépnek, az n8ból a kék is awsum


mondjuk ez is tök szubjektív ... nekem például nem tetszik se a dell, se az xperia ... az n9-es aranyos mondjuk

a samsung galaxy ace viszont elég pofás

This post was edited by beni on Dec 12 2011 10:39am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1115116117118119660Next
Add Reply New Topic New Poll