Quote (ace07 @ 7 Sep 2011 19:36)
Valaki jár az Allee plaza konditermébe? nagy a tömeg este 7-8 körül?
Szvsz reggel 9-10ig nincsenek sokan, délután 5ig tömve vannak a konditermek, 7 körül már egész türhető az embermennyiség.
Ofc nem arra a kondira gondolok amit te írtál, hanem úgy összességében.