d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1115116117118119122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 7 2011 01:16pm
Quote (Nerz8 @ 7 Sep 2011 21:15)
a holnap reggelt várom. szerintem rokkantnyugdíjas módon fogok közlekedni egész nap.


8D

amúgy már nem pesten vagy, szóval nem itt jársz valahova gondolom?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 7 2011 01:23pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 7 Sep 2011 20:16)
8D

amúgy már nem pesten vagy, szóval nem itt jársz valahova gondolom?


nope

nagy mákom van, mert kb tőlem 200 méterre van egy kisebb terem

(amíg pesten voltam, addig a budai re-gymbe jártam)
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 7 2011 01:26pm
menni kéne évnyitó bulira de R&B lesz :Wacko:
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 7 2011 01:32pm
Quote (Flutter @ 7 Sep 2011 21:26)
menni kéne évnyitó bulira de R&B lesz :Wacko:




Máris jó a buli, mi?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 7 2011 01:35pm
Quote (ecneB @ Sep 7 2011 08:32pm)
http://www.axialforums.com/images/smilies/beer.gif

Máris jó a buli, mi?


yy, xboxon autozunk
eletem bulija
ennel mar csak a 3. perces dd-s venge midgang az izgibb
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 7 2011 01:36pm
Valaki jár az Allee plaza konditermébe? nagy a tömeg este 7-8 körül?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 7 2011 01:37pm
Quote (ace07 @ 7 Sep 2011 19:36)
Valaki jár az Allee plaza konditermébe? nagy a tömeg este 7-8 körül?


Szvsz reggel 9-10ig nincsenek sokan, délután 5ig tömve vannak a konditermek, 7 körül már egész türhető az embermennyiség.

Ofc nem arra a kondira gondolok amit te írtál, hanem úgy összességében.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 7 2011 01:38pm
Quote (Flutter @ 7 Sep 2011 21:35)
yy, xboxon autozunk
eletem bulija
ennel mar csak a 3. perces dd-s venge midgang az izgibb


a legjobb az, amikor 3-an legankelnek elso percben, aztan meg ketszer, es a csapattars megkerdezi miert nem gankelsz, hisz te vagy a mid..
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 7 2011 01:39pm
Quote (ecneB @ 7 Sep 2011 21:38)
a legjobb az, amikor 3-an legankelnek elso percben, aztan meg ketszer, es a csapattars megkerdezi miert nem gankelsz, hisz te vagy a mid..


ja mert ugye alap,h aki miden van az gankel...
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 7 2011 01:40pm
Quote (Smat @ 7 Sep 2011 20:37)
Szvsz reggel 9-10ig nincsenek sokan, délután 5ig tömve vannak a konditermek, 7 körül már egész türhető az embermennyiség.

Ofc nem arra a kondira gondolok amit te írtál, hanem úgy összességében.


tök jó tudni, még sosem jártam ilyen helyen. az ajtót ugyanúgy kézzel kell kinyitni?

This post was edited by ace07 on Sep 7 2011 01:40pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1115116117118119122Next
Add Reply New Topic New Poll