a fekete fehéret fezmin csinálta. 
én meg attól hogy mindig okoskodsz ubi.

hmm nézzük csak.
Nyitottam erről a zenéről topicot, care topicba is postoltam képet névvel együtt, a milyen zenét hallgatsz topicban is bennevolt + 3 olyan sigem is volt amire kivolt írva a neve. Még a leKeszetlenebbnek is van annyi esze hogy ezt felbírja fogni.
