Quote (TellMeBaby @ 23 Jan 2012 22:51)
most fejeztem be chuck s03at
kurvajó
holnap kezdem a 4ediket
most pénteken lesz az utolsó dupla rész. Chuck versus the goodbye.
alig várom,nagyon geci vége lett az s05e11nek.
mikor vége lett a résznek,még vártam,hogy hátha lesz valami,erre jött a szokásos reklám a végén én meg:
