d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11151161171181191141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 23 2012 10:02am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Jan 2012 16:59)
ez a scrubs egyre szarabb így 6. évad elején


imo az összes évad jó, azaz inkább hozza a szintet. én inkább úgy mondanám, hogy vannak gyengébb részek.

btw szerintem a 9. évadot ne kezdd el, mert azt mondják, hogy nagyon ratyi lett, meg abban már sok szereplő nem is szerepel
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 23 2012 12:57pm
újranézem a brit office-t, pont megy a hangulatomhoz meg az időjáráshoz most.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 23 2012 03:03pm
Alapból nem vagyok oda a zombies dolgokért de azért gondoltam belenézek a The Walking Dead-be mert mennyire szét van dícsérve.Hát két részt néztem meg de ez ugyanolyan unalmas szenny mint bármi más amiben zombiek vannak.COME AT ME BRO

This post was edited by Rawen on Jan 23 2012 03:03pm
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Jan 23 2012 03:51pm
most fejeztem be chuck s03at
kurvajó
holnap kezdem a 4ediket
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 23 2012 04:10pm
Quote (TellMeBaby @ 23 Jan 2012 22:51)
most fejeztem be chuck s03at
kurvajó
holnap kezdem a 4ediket


most pénteken lesz az utolsó dupla rész. Chuck versus the goodbye.

alig várom,nagyon geci vége lett az s05e11nek.

mikor vége lett a résznek,még vártam,hogy hátha lesz valami,erre jött a szokásos reklám a végén én meg:

Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Jan 23 2012 08:56pm
na kéne nekem olyan ami 20 perces részekből áll kb, mert héven elnézegetnék vmi sorozatot, vígjáték nem nagyon érdekel, inkább valami gondolkodós de bármi jöhet ami nem vígjáték
picit hülyén nézhet ki mikor egymagamba nevetgélek az emberekkel tömött héven ^^
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 23 2012 09:04pm
Quote (pohuan5 @ 24 Jan 2012 03:56)
na kéne nekem olyan ami 20 perces részekből áll kb, mert héven elnézegetnék vmi sorozatot, vígjáték nem nagyon érdekel, inkább valami gondolkodós de bármi jöhet ami nem vígjáték
picit hülyén nézhet ki mikor egymagamba nevetgélek az emberekkel tömött héven ^^


californication
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Jan 23 2012 10:33pm
Quote (bbaallaaggee @ Jan 24 2012 03:04am)
californication


esetleg más? ^^
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 23 2012 10:36pm
20 percesekbol nem igazan fogsz talalni nem sitcomot
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jan 24 2012 05:14am
Quote (pohuan5 @ Jan 24 2012 03:56am)
na kéne nekem olyan ami 20 perces részekből áll kb, mert héven elnézegetnék vmi sorozatot, vígjáték nem nagyon érdekel, inkább valami gondolkodós de bármi jöhet ami nem vígjáték
picit hülyén nézhet ki mikor egymagamba nevetgélek az emberekkel tömött héven ^^


nézz meg bármit 20 perces részletekben :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11151161171181191141Next
Add Reply New Topic New Poll