d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1115116117118119257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 18 2010 11:31am
Quote (JS_Bach @ 18 Jun 2010 15:21)
unperm cucc csak akkor poofolhat ha permelés nélkül lépek ki?
ha MINDIG permelek exit elött akkor megmarad?


igen, tesztelve
mikor több hónapja permelve léptünk ki mindig nem tűnt el, egyszer elfelejtettük és zsir uj fél inventory hr bájbáj
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 18 2010 11:32am
Quote (hedgehogsword @ 18 Jun 2010 19:31)
igen, tesztelve
mikor több hónapja permelve léptünk ki mindig nem tűnt el, egyszer elfelejtettük és zsir uj fél inventory hr bájbáj


kösz süni
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 19 2010 02:39pm
vki tudna mondani 1 dc hunter oldit? a gamebe ahol döglök nagyon adják el a sojokat.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 19 2010 02:48pm
Quote (Sanyika @ 19 Jun 2010 21:39)
vki tudna mondani 1 dc hunter oldit? a gamebe ahol döglök nagyon adják el a sojokat.


beírtam gugliba, hogy "diablo clone hot ip", és a második találat nyert. Azért így írom mert nem vagyok benne biztos h lehet ilyen oldalt linkelni.
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jun 19 2010 02:49pm
Quote (Oberon_os @ 19 Jun 2010 22:48)
beírtam gugliba, hogy "diablo clone hot ip", és a második találat nyert. Azért így írom mert nem vagyok benne biztos h lehet ilyen oldalt linkelni.


köszi^^ énis probáltam googleba de semmi
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 19 2010 02:56pm
Quote (Sanyika @ 19 Jun 2010 21:49)
köszi^^ énis probáltam googleba de semmi


Diablo 2 World Event : Server List

erre is rákereshetsz, az első lesz a nyertes.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jun 20 2010 01:18am
Quote (hedgehogsword @ 18 Jun 2010 18:31)
igen, tesztelve
mikor több hónapja permelve léptünk ki mindig nem tűnt el, egyszer elfelejtettük és zsir uj fél inventory hr bájbáj


item kódról szól minden, most feltételezem bb-ről van szó sönci esetében, na most ha két ugyanolyan item kódos lesz, akkor akármit csinálsz, az egyik poofolni fog
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 20 2010 06:09pm
miaz a d2 parancs amivel nem lehet kikattintani ablakos (..) d2böl?
inb4 lacketto

This post was edited by sylKE on Jun 20 2010 06:10pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 20 2010 06:10pm
Quote (sylKE @ Jun 21 2010 01:09am)
miaz a d2 parancs amivel nem lehet kikattintani ablakos (..) d2böl?


tedd ki nagyba, az iksz melletti négyzettel :)
problem solved
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 20 2010 06:10pm
Quote (sylKE @ Jun 21 2010 12:09am)
miaz a d2 parancs amivel nem lehet kikattintani ablakos (..) d2böl?
inb4 lacketto


ez
Go Back To Magyar Topic List
Prev1115116117118119257Next
Closed New Topic New Poll