Quote (Anarkin @ Fri, 4 Jul 2008, 16:14)
Azért 1-2 dolgot elvárnék D3-tól :|
Pl.
- Diablo legyen benne xd
- Tovább szerintem fun lenne, ha lenne vagy Über vagy DC ^^
- És továbbá SOJ alap
Vélemények ?
/ Btw kereszt kérdés
WoW-ban nincs DC ? Mintha vmi ilyet hallottam volna
/ szerintem ha megint előszednék valahogy Diablót, az kurva idétlen lenne...
nincs rá normális magyarázat, hogy megölve, a lélekkövét széttörve hogy térhetne megint vissza...
(legfeljebb valami olyan marhaság, hogy 2 lélekköve van, vagy Azmodan és Belial valahogy összetákolják, vagy valami hasonló agymenés)
a SOJ meg nekem tökmindegy lenne...