d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11151161171181194114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 4 2008 09:07am
Quote (kabraxis6 @ Fri, Jul 4 2008, 03:52pm)
Stfu balfasz.
Most csodalkozz, hogy nem vagyunk "jobaratok" ahogy te azt szeretned.

nem csodalkozom
tudom mad.gif
mert nem alkalmazodd az elobb emlitett modszert wurf.gif
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 4 2008 09:14am
Azért 1-2 dolgot elvárnék D3-tól :|

Pl.
- Diablo legyen benne xd
- Tovább szerintem fun lenne, ha lenne vagy Über vagy DC ^^
- És továbbá SOJ alap

Vélemények ?

/ Btw kereszt kérdés icon_pointr.gif WoW-ban nincs DC ? Mintha vmi ilyet hallottam volna unsure.gif/


This post was edited by Anarkin on Jul 4 2008 09:15am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2008 09:15am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Fri, 4 Jul 2008, 16:07)
nem csodalkozom
tudom mad.gif
mert nem alkalmazodd az elobb emlitett modszert wurf.gif


Inkabb azert mert kurva idegesito vagy.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 4 2008 09:16am
Quote (Anarkin @ Fri, Jul 4 2008, 04:14pm)
Azért 1-2 dolgot elvárnék D3-tól :|

Pl.
- Diablo legyen benne xd
- Tovább szerintem fun lenne, ha lenne vagy Über vagy DC ^^
- És továbbá SOJ alap

Vélemények ?

/ Btw kereszt kérdés icon_pointr.gif WoW-ban nincs DC ? Mintha vmi ilyet hallottam volna unsure.gif/


masodik szerintem csak kesobbi kiegben fog jonni
soj az alap biggrin.gif
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 4 2008 09:17am
Quote (Anarkin @ Fri, Jul 4 2008, 04:14pm)
Azért 1-2 dolgot elvárnék D3-tól :|

Pl.
- Diablo legyen benne xd
- Tovább szerintem fun lenne, ha lenne vagy Über vagy DC ^^
- És továbbá SOJ alap

Vélemények ?

/ Btw kereszt kérdés icon_pointr.gif WoW-ban nincs DC ? Mintha vmi ilyet hallottam volna unsure.gif/


tuti raknak bele valami "übert" ez 100% imo
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 4 2008 09:17am
Quote (Anarkin @ Fri, 4 Jul 2008, 16:14)
Azért 1-2 dolgot elvárnék D3-tól :|

Pl.
- Diablo legyen benne xd
- Tovább szerintem fun lenne, ha lenne vagy Über vagy DC ^^
- És továbbá SOJ alap

Vélemények ?

/ Btw kereszt kérdés icon_pointr.gif WoW-ban nincs DC ? Mintha vmi ilyet hallottam volna unsure.gif/


Nn SOJ.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 4 2008 09:18am
Quote (Anarkin @ Fri, Jul 4 2008, 04:14pm)
Azért 1-2 dolgot elvárnék D3-tól :|

Pl.
- Diablo legyen benne xd
- Tovább szerintem fun lenne, ha lenne vagy Über vagy DC ^^
- És továbbá SOJ alap

Vélemények ?

/ Btw kereszt kérdés icon_pointr.gif WoW-ban nincs DC ? Mintha vmi ilyet hallottam volna unsure.gif/


tuti tele lesznek fun dolgokkal meg easter eggekkel



/e btw mit értesz DC alatt?

This post was edited by rockerdave on Jul 4 2008 09:18am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 4 2008 09:18am
Quote (Anarkin @ Fri, 4 Jul 2008, 16:14)
Azért 1-2 dolgot elvárnék D3-tól :|

Pl.
- Diablo legyen benne xd
- Tovább szerintem fun lenne, ha lenne vagy Über vagy DC ^^
- És továbbá SOJ alap

Vélemények ?

/ Btw kereszt kérdés icon_pointr.gif WoW-ban nincs DC ? Mintha vmi ilyet hallottam volna unsure.gif/


szerintem ha megint előszednék valahogy Diablót, az kurva idétlen lenne...
nincs rá normális magyarázat, hogy megölve, a lélekkövét széttörve hogy térhetne megint vissza...
(legfeljebb valami olyan marhaság, hogy 2 lélekköve van, vagy Azmodan és Belial valahogy összetákolják, vagy valami hasonló agymenés)
a SOJ meg nekem tökmindegy lenne...
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 4 2008 09:19am
Quote (bajcli @ Fri, Jul 4 2008, 04:18pm)
szerintem ha megint előszednék valahogy Diablót, az kurva idétlen lenne...
nincs rá normális magyarázat, hogy megölve, a lélekkövét széttörve hogy térhetne megint vissza...
(legfeljebb valami olyan marhaság, hogy 2 lélekköve van, vagy Azmodan és Belial valahogy összetákolják, vagy valami hasonló agymenés)
a SOJ meg nekem tökmindegy lenne...


TYRAEL MINT FŐGONOSZ >>>>>>>>>>>>>>

/caps

This post was edited by Ad4mz on Jul 4 2008 09:19am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 4 2008 09:19am
Quote (Ad4mz @ Fri, 4 Jul 2008, 16:19)
TYRAEL MINT FŐGONOSZ >>>>>>>>>>>>>>


vócs
Go Back To Magyar Topic List
Prev11151161171181194114Next
Closed New Topic New Poll