d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1115116117118119162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Apr 8 2009 01:09pm
mindjárt con.
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 8 2009 01:11pm
Quote (kopek66 @ Wed, Apr 8 2009, 08:07pm)
következő bleacben kezdődik az igazi móka és kacagás végre :)
szerencsére csak 2részes volt a fillér (számomra így sokkal emészthetőbbek ha rövidek, lehet narutoban is ezt kéne csinálni )


es abbol holnap vagy ma (nemtom mikor szokott) jon/jott ki a masodik resz? mert akkor azt meg se nezem....
az elozo annyira szar volt hogy 10 perc utan abbahagytam
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 8 2009 01:25pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Wed, Apr 8 2009, 09:11pm)
es abbol holnap vagy ma (nemtom mikor szokott) jon/jott ki a masodik resz? mert akkor azt meg se nezem....
az elozo annyira szar volt hogy 10 perc utan abbahagytam


tegnap volt leadva és ez volt az utolsó ^^ (hál istennek)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2009 01:26pm
Quote (Anamy @ Wed, Apr 8 2009, 08:09pm)
mindjárt con.


nem jöttél el :(
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Apr 8 2009 01:29pm
Quote (josheide @ Wed, 8 Apr 2009, 20:26)
nem jöttél el :(


mert a világ végén volt :(
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Apr 8 2009 01:49pm
Quote (jspogmg @ Tue, Mar 31 2009, 11:18am)
ma itt az ujj bleach anime rész ami nem fillér :) wáá nemtudom kivárni
amugy 6 odikán szülcsi napcsim lesz :)


mi az hogy nem fillér
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Apr 8 2009 01:52pm
Quote (Mesh2_returned @ Wed, Apr 8 2009, 08:49pm)
mi az hogy nem fillér


amikor az esemeny halad elore, nem ilyen faszsagok mint ami a mostani reszben van
( pl egesz bountos reszre lehet mondani hogy egy nagy filler )
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Apr 8 2009 01:58pm
Quote (Mesh2_returned @ Wed, Apr 8 2009, 09:49pm)
mi az hogy nem fillér


minden anime egy manga alapján készül (képregény lényegében), ha az anime kezdi beérni a mangát akkor csinálnak az animehez pár olyan részt aminek köze sincs az eredeti történethez - ez a fillér - , és legtöbbször vmi oltári nagy baromság/ egyáltalán nem illik az adott storyhoz
pl most bleachben ezt ugy képzeld el hogy szemben áll egymással a 2 nagy fél és éppen kezdene az epic csata, mikor hirtelen switch és egy gagyi viccesnek szánt kis történetet (nem sikerült annak ..) kezdenek el mutatni vhol teljesen máshol

kb mintha néznéd a bl meccset és hirtelen átkapcsolna a tv magától egy brazil szappanoperára ^^
Banned
Posts: 8,077
Joined: May 4 2007
Gold: 1.00
Warn: 50%
Apr 8 2009 02:05pm
Quote (kopek66 @ Wed, Apr 8 2009, 07:58pm)
minden anime egy manga alapján készül (képregény lényegében), ha az anime kezdi beérni a mangát akkor csinálnak az animehez pár olyan részt aminek köze sincs az eredeti történethez - ez a fillér - , és legtöbbször vmi oltári nagy baromság/ egyáltalán nem illik az adott storyhoz
pl most bleachben ezt ugy képzeld el hogy szemben áll egymással a 2 nagy fél és éppen kezdene az epic csata, mikor hirtelen switch és egy gagyi viccesnek szánt kis történetet (nem sikerült annak ..) kezdenek el mutatni vhol teljesen máshol

kb  mintha néznéd a bl meccset és hirtelen átkapcsolna a tv magától egy brazil szappanoperára ^^


ja igen, ez bleachben ismerős dolog. amikor az a tévés szellemirtó még nagyonaz elején kínlódik az urahara shopos gyerekekkel meg ichigo tesoival, meg konnal, ritkafos rész volt, alig bírtam végignézni
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Apr 8 2009 02:08pm
Quote (Mesh2_returned @ Wed, 8 Apr 2009, 20:49)
mi az hogy nem fillér


imo a filler (ang, "töltelék") szó torzítása, szal ilyen értelmetlen töltelék rész
Go Back To Magyar Topic List
Prev1115116117118119162Next
Add Reply New Topic New Poll