Quote (ang3l @ Sun, 3 May 2009, 16:02)
???
Azzal tisztaban vagyok, hogy te csak a kozvetitest intezed, ezert is irtam (zarojelbe) a neved, mert igazabol nem azon mulik a dolog.
De ertem, akkor meg nehany nap mulva varhato, thx.
De ezt a tegnapi pisztolyszegezest nem ertem, hogy jovok a kepbe.
Nyugi anger

Bár én is lerágtam ani fülét ekkor ^^
elvitték szerdán valamikor az fgt, és csak ~2-3 hét múlva kaptam meg a csillagot, mert később írták jóvá a bankjánál ^^
Tue,
7 Apr 2009, 15:44
This PM is to notify you that your star amount has been updated by $15. Please contact the mediator that was holding your FG for this upgrade, and have them pay the person that made this star upgrade for you. You can change your star by going to Settings -> Change Star Settings. Thanks!
Valamikor Március közepe felé vitték el ^^