d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1115116117118119232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 3 2009 08:26am
Nekem Sup3rnova intézte. Kb egy hétig tartott, mert Njag lusta volt megcsinálni azt az 1-2 kattintást. :(
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 3 2009 08:28am
Quote (Genthor @ Sun, 3 May 2009, 16:26)
Nekem Sup3rnova intézte. Kb egy hétig tartott, mert Njag lusta volt megcsinálni azt az 1-2 kattintást. :(


Paul megszokta csinálta időben, ez inkább a banktól függ

Volt már hogy valaki elküldte de csak 2 hét múlva lett jóváírva (nem értek hozzá teljesen)

Az meg hogy most pl. Banned lett valaki sajnos tényleg azzal jár hogy elvesztettünk X napot :/
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 3 2009 09:51am
Quote (ang3l @ Sun, 3 May 2009, 16:02)
???

Azzal tisztaban vagyok, hogy te csak a kozvetitest intezed, ezert is irtam (zarojelbe) a neved, mert igazabol nem azon mulik a dolog.
De ertem, akkor meg nehany nap mulva varhato, thx.
De ezt a tegnapi pisztolyszegezest nem ertem, hogy jovok a kepbe.


Nyugi anger :D
Bár én is lerágtam ani fülét ekkor ^^
elvitték szerdán valamikor az fgt, és csak ~2-3 hét múlva kaptam meg a csillagot, mert később írták jóvá a bankjánál ^^


Tue, 7 Apr 2009, 15:44
This PM is to notify you that your star amount has been updated by $15. Please contact the mediator that was holding your FG for this upgrade, and have them pay the person that made this star upgrade for you. You can change your star by going to Settings -> Change Star Settings. Thanks!


Valamikor Március közepe felé vitték el ^^
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 3 2009 11:00am
nemtom amugy miért kell aggódni csaknem veszik az az fg... :rolleyes:
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
May 4 2009 02:11am
Quote (Anarkin @ Sun, 3 May 2009, 16:18)
Az más volt sorry :rofl:

A tieddel kapcsolatban: a gyerek Banned lett idő közben, szóval most új donor kell.



Te se tudsz erről semmit :D


többet mint gondolnád édes :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 4 2009 05:48am
Quote (dihep @ Mon, 4 May 2009, 10:11)
többet mint gondolnád édes :D


+42k fg en inkabb dihepnek hiszek :)
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 9 2009 12:20am
lehet valahogy reportolni azt, aki sorozatban jelölget be barátnak?

van egy szarházi, akit már harmadjára törlök ki a picsába, de ahogy látom erre gyúr a 3k friendjével


szánalmas
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 9 2009 01:30am
Quote (Janou @ Sat, May 9 2009, 07:20am)
lehet valahogy reportolni azt, aki sorozatban jelölget be barátnak?

van egy szarházi, akit már harmadjára törlök ki a picsába, de ahogy látom erre gyúr a 3k friendjével


szánalmas


engem is bejelöl mindig
vouchollak ha nyitsz neki
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 9 2009 03:35am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 9 2009 03:53am
Quote (xLestatx @ Sat, May 9 2009, 10:35am)


fogalmam sincs, de szerintem [ Bluff currently has 327,000.00 Forum Gold ] ennyi goldot már "megéri" lockolni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1115116117118119232Next
Closed New Topic New Poll