Quote (Senee @ 22 Jun 2016 06:16)
"A gyakorlatok között mennyi pihenő-időt szoktam hagyni : változó,
van hogy 3 percet, van hogy 1 órát is akár."
iktf
volt hogy inkább lefeküdtem aludni aztán folytattam kelés után
:XD
rohogok
peldakep vagy Karesz :DDDD