Quote (hedgehogsword @ Oct 3 2021 11:24am)
ez valami troll post?
ha nem, akkor még d2r indítás előtt a battlenet kliensen lehet eu/america régiót váltani. Game descnek semmi köze hozzá.
Szerintem Te valami egyedi beállításokkal játszol, postolhatnád a sub érdekében :D
EU-ra van állítva a szerver. Elvileg a másik srácnak is...
Na most nekem is eltűnt a karim miután kidobott conn interuptionnal... Ez meddig tart?
This post was edited by csak_a_kommenteket_jottem_olvasn on Oct 3 2021 09:24am