d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1114115116117118473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 3 2021 05:23am
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=86346139&f=268

biztos a 10 ujjára akarja húzni ugye?
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Oct 3 2021 09:24am
Quote (hedgehogsword @ Oct 3 2021 11:24am)
ez valami troll post?
ha nem, akkor még d2r indítás előtt a battlenet kliensen lehet eu/america régiót váltani. Game descnek semmi köze hozzá.






Szerintem Te valami egyedi beállításokkal játszol, postolhatnád a sub érdekében :D


EU-ra van állítva a szerver. Elvileg a másik srácnak is...

Na most nekem is eltűnt a karim miután kidobott conn interuptionnal... Ez meddig tart?

This post was edited by csak_a_kommenteket_jottem_olvasn on Oct 3 2021 09:24am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 3 2021 09:55am
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ 3 Oct 2021 17:24)
EU-ra van állítva a szerver. Elvileg a másik srácnak is...

Na most nekem is eltűnt a karim miután kidobott conn interuptionnal... Ez meddig tart?


nekem is volt ilyen h nem talalta a gamet, ujra kell inditani a jatekot
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 3 2021 10:05am
Quote (Namechange @ 3 Oct 2021 07:27)
Amugy mar egesz sokan fentvagyunk egy kozos discordon ahol szoktunk voicen is lenni meg egyutt baalrunozni meg ilyenek.
Ha valaki meg nincs fent es erdekel akkor pmeljen ram es kuldok linket :)


szívesen benézek, csak előtte kérdezd meg a többieket h van-e akit zavarnék (nem tudom kik vannak)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 3 2021 10:07am
Quote (Anarkin @ 3 Oct 2021 18:05)
szívesen benézek, csak előtte kérdezd meg a többieket h van-e akit zavarnék (nem tudom kik vannak)


kuldtem invet
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 3 2021 10:46am
Quote (Anarkin @ Oct 3 2021 06:05pm)
szívesen benézek, csak előtte kérdezd meg a többieket h van-e akit zavarnék (nem tudom kik vannak)


Mindenki bir mkit
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 3 2021 10:49am
enis kerek invet, megyek hulyesegeket kerdezgetni
Member
Posts: 503
Joined: Oct 1 2021
Gold: 42,318.00
Oct 3 2021 10:51am
Quote (Namechange @ Oct 3 2021 06:07pm)
kuldtem invet


én is csatlakoznék ha lehet :)
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Oct 3 2021 11:00am
Ki tudja valaki ütni übert? Van egy 3x3-am. Ha Sorc torc enyém ha más akkor a tiéd.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 3 2021 11:14am
Quote (csak_a_kommenteket_jottem_olvasn @ 3 Oct 2021 19:00)
Ki tudja valaki ütni übert? Van egy 3x3-am. Ha Sorc torc enyém ha más akkor a tiéd.


elég jó áron mennek azért a torchok, és előbb láttam h 150 fg-ért ütögetik ki őket, inkább hiteleztesd meg valakivel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1114115116117118473Next
Add Reply New Topic New Poll