d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11141151161171184765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2015 09:20am
Quote (llllllllllll @ Jun 18 2015 04:18pm)
btw magyarországon ez kurvára nem működne
1 hét után az utcán fetrengenének full kiütve az emberek 12 évestől 30-40 éves korig


slippery slope


https://yourlogicalfallacyis.com/assets/FallaciesPosterHigherRes.jpg
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 18 2015 09:20am
drogtudósok mindenütt
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 18 2015 09:22am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 18 Jun 2015 17:20)


ez a honlap total faszsag, kb mindenre ra lehet huzni valamelyiket
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 18 2015 09:22am
Quote (llllllllllll @ Jun 18 2015 04:18pm)
btw magyarországon ez kurvára nem működne
1 hét után az utcán fetrengenének full kiütve az emberek 12 évestől 30-40 éves korig



Implying most nem ez történik, 444nek van egy cikke erről, egy faluban ahol régen mindenki alkoholista volt, mostmár mindenki dizajnerdrogokat tol, a 10 évesektől kezdve az öreg tatakig
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2015 09:23am
Quote (llllllllllll @ Jun 18 2015 04:19pm)
AKKOR LEGALIZÁLJUNK MINDENT ÉS TOLJUK A KOKÓT EKIVEL FŰVEL INTRAVÉNÁSAN MERT AZT KURVA JÓ ÉS MENŐ XDDDDDDDDDDDDDDDD LEGALIZE IT M8 XDDDD MIÉRT NEM LEGALIZE


van baj bőven látom


te sajnos pont a véresszájú drogellenző tökéletes negatív sztereotípiája vagy. semmi objektivitás, csak eltanult szubjektív demagógiák és ostobaságok fröcsögése 0 saját tapasztalattal és 0 eséllyel a kiegyensúlyozottabb látásmódra való térítésre

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 18 2015 09:23am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 18 2015 09:24am
Quote (anyd @ Jun 18 2015 04:22pm)
Implying most nem ez történik, 444nek van egy cikke erről, egy faluban ahol régen mindenki alkoholista volt, mostmár mindenki dizajnerdrogokat tol, a 10 évesektől kezdve az öreg tatakig


Mint például az a szar, amit fű helyett szívnak, 500 HUF egy adag, és órákra kiüt. Nem tudom már mi volt a neve.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 18 2015 09:25am
Quote (tevetava @ 18 Jun 2015 17:22)
ez a honlap total faszsag, kb mindenre ra lehet huzni valamelyiket


wat
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 18 2015 09:25am
Quote (tevetava @ Jun 18 2015 04:22pm)
ez a honlap total faszsag, kb mindenre ra lehet huzni valamelyiket


szerintem jó

Quote (anyd @ Jun 18 2015 04:22pm)
Implying most nem ez történik, 444nek van egy cikke erről, egy faluban ahol régen mindenki alkoholista volt, mostmár mindenki dizajnerdrogokat tol, a 10 évesektől kezdve az öreg tatakig


most is megvehetné bárki netről a herbált meg etc mert legális mégsem teszik, hogy lehet az hogy nem fetreng az egész társadalom az utcán? gurke kikezdhetetlen logikája szerint ennek kéne történnie

Quote (-joey- @ Jun 18 2015 04:24pm)
Mint például az a szar, amit fű helyett szívnak, 500 HUF egy adag, és órákra kiüt. Nem tudom már mi volt a neve.


herbál, de nem üt ki órákra asszem csak fél-1 órára

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 18 2015 09:25am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 18 2015 09:25am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2015 03:23pm)
van baj bőven látom


te sajnos pont a véresszájú drogellenző tökéletes negatív sztereotípiája vagy. semmi objektivitás, csak eltanult szubjektív demagógiák és ostobaságok fröcsögése 0 saját tapasztalattal és 0 eséllyel a kiegyensúlyozottabb látásmódra való térítésre.


jézus úr isten
tehát a vegyészek orvosok és neurobiológusok mind nem objektívak, eltanult szubjektív demagógiákat és ostoba fröcsögéseket nyomnak, mert még nem toltak drogokat
magyarázhatod, hogy milyen király, attól még nem lesz igazad sajnos :(

Quote (anyd @ Jun 18 2015 03:22pm)
Implying most nem ez történik, 444nek van egy cikke erről, egy faluban ahol régen mindenki alkoholista volt, mostmár mindenki dizajnerdrogokat tol, a 10 évesektől kezdve az öreg tatakig


helyes
elég 10 év múlva visszanézni majd abba a faluba

This post was edited by llllllllllll on Jun 18 2015 09:26am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 18 2015 09:26am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 18 2015 04:23pm)
van baj bőven látom


te sajnos pont a véresszájú drogellenző tökéletes negatív sztereotípiája vagy. semmi objektivitás, csak eltanult szubjektív demagógiák és ostobaságok fröcsögése 0 saját tapasztalattal és 0 eséllyel a kiegyensúlyozottabb látásmódra való térítésre


Mi lenne az élettapasztalat? Ha direkt belőné magát, csak azért, hogy elmondhassa van rálátása a másik oldalra is?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11141151161171184765Next
Add Reply New Topic New Poll