Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 Dec 2013 01:37)
plusz most arenaban is megkaptam elsö legendaryt, felfelé ível a karrierem. rajöttem valami okbol kifolyolag neha csinalok nagyon retard playeket es ha 2 mpvel tovabb gondolkoznek nem csinalnam, lehet nem a szar szerencsem miatt vesztek sokszor csak
enis rageltem azon a kurva wolf rideres, temple enforcer nem megolos playen, de rajottem, hogy ha abszolut biztonsagra jatszok, nem tortent volna meg
ugyhogy ez mar 1 vesztett meccs, amit en rontottam el, csak a maradek 4357957943853 volt a mocskos kurva rng meg a masik player budos cigany kurva anyjanak a hibaja, aki a vilagra szarta