d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11141151161171181363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 12 2013 05:08pm
5-2 ofc valamilyen modon hiaba imba a deckem ígysincs esélyem


kezdek rajönni hogy ezt a jatekot egyszerűen nem nekem találták ki

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 12 2013 05:08pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 12 2013 05:09pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 Dec 2013 00:08)
5-2 ofc valamilyen modon hiaba imba a deckem ígysincs esélyem


l2p issue
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 12 2013 05:09pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 Dec 2013 01:08)
5-2 ofc valamilyen modon hiaba imba a deckem ígysincs esélyem


kezdek rajönni hogy ezt a jatekot egyszerűen nem nekem találták ki


és melyiket találták ki neked?:D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 12 2013 05:27pm
Quote (sylke @ Dec 13 2013 12:09am)
és melyiket találták ki neked?:D


egyiket se, a rlt. vagy a lolt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 12 2013 05:28pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 12 2013 11:27pm)
egyiket se, a rlt. vagy a lolt


mindakettő szar

This post was edited by Senee on Dec 12 2013 05:28pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 12 2013 05:33pm
megkaptam az elsö legendarymat, gruul lel
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 12 2013 05:35pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 Dec 2013 01:33)
megkaptam az elsö legendarymat, gruul lel


az meg jo is
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 12 2013 05:37pm
Quote (bajcli @ Dec 13 2013 12:35am)
az meg jo is


plusz most arenaban is megkaptam elsö legendaryt, felfelé ível a karrierem. rajöttem valami okbol kifolyolag neha csinalok nagyon retard playeket es ha 2 mpvel tovabb gondolkoznek nem csinalnam, lehet nem a szar szerencsem miatt vesztek sokszor csak
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 12 2013 05:40pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 Dec 2013 01:37)
plusz most arenaban is megkaptam elsö legendaryt, felfelé ível a karrierem. rajöttem valami okbol kifolyolag neha csinalok nagyon retard playeket es ha 2 mpvel tovabb gondolkoznek nem csinalnam, lehet nem a szar szerencsem miatt vesztek sokszor csak


enis rageltem azon a kurva wolf rideres, temple enforcer nem megolos playen, de rajottem, hogy ha abszolut biztonsagra jatszok, nem tortent volna meg

ugyhogy ez mar 1 vesztett meccs, amit en rontottam el, csak a maradek 4357957943853 volt a mocskos kurva rng meg a masik player budos cigany kurva anyjanak a hibaja, aki a vilagra szarta
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 12 2013 05:41pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 Dec 2013 01:37)
plusz most arenaban is megkaptam elsö legendaryt, felfelé ível a karrierem. rajöttem valami okbol kifolyolag neha csinalok nagyon retard playeket es ha 2 mpvel tovabb gondolkoznek nem csinalnam, lehet nem a szar szerencsem miatt vesztek sokszor csak


ma mondjuk én is megfogadtam, hogy inkább 2x végíggondolom
1x én is megcsapkodtam magam a faszságom miatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev11141151161171181363Next
Add Reply New Topic New Poll