d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1114115116117118214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 16 2013 04:22am
Quote (SummertimeClothes @ 16 May 2013 12:03)
otodik konyvben van
csak nem maguk a kinzoscenek ennyire, inkabb ott is csak tudjuk hogy szar dolga volt, aztan mar csinal mindenfelet
gondolom ebben az evadban csak kinozni fogjak mert jo fillernek meg nem feledkeznek meg a karakterrol, aztan majd kovetkezoben lesz valami rendes szerepe is
meg pl a faszlevagas nincs leirva konkretan, csak utalnak


Nem a harmadikban van amikor talán Stinkynek hívják etc? Már nem nagyon emlékszem, lehet a kínzás nem volt konkrétan benne de szerintem a harmadikban könyvben jött elő az, amikor szinte semmit nem tudott magáról mert annyira megtörték.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 16 2013 05:02am
Quote (Rawen @ 16 May 2013 12:22)
Nem a harmadikban van amikor talán Stinkynek hívják etc? Már nem nagyon emlékszem, lehet a kínzás nem volt konkrétan benne de szerintem a harmadikban könyvben jött elő az, amikor szinte semmit nem tudott magáról mert annyira megtörték.


reek

it rhymes with meek

/e negyedikben inkább imo, harmadikban lófasz theon chaptert nem látok

This post was edited by bajcli on May 16 2013 05:03am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 16 2013 05:04am
Quote (bajcli @ May 16 2013 12:02pm)
reek

it rhymes with meek

/e negyedikben inkább imo, harmadikban lófasz theon chaptert nem látok


en nem reg fejeztem be a 3-at, theonrol semmi nem volt, ilyen kinzas biztos nem

This post was edited by Fej on May 16 2013 05:05am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 16 2013 05:07am
Quote (bajcli @ May 16 2013 12:02pm)
reek

it rhymes with meek

/e negyedikben inkább imo, harmadikban lófasz theon chaptert nem látok


++

es a konyvben nem volt kinzos jelenet csak olyan amikor visszaemlekezett hogy kinoztak
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 16 2013 05:07am
Quote (bajcli @ 16 May 2013 13:02)
reek

it rhymes with meek

/e negyedikben inkább imo, harmadikban lófasz theon chaptert nem látok


http://awoiaf.westeros.org/index.php/Theon_Greyjoy#A_Dance_with_Dragons

Tényleg az 5-ben van, pedig nekem nem is rémlett Theon onnan.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 16 2013 05:12am
de amugy jol vannak idozitve a kinzasok, mivel mint emlitettem csak visszaemlekezik a konyvben
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 20 2013 04:22am
komolyan ott hagyták azt a kurva kardot?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 20 2013 09:38am
Quote (Ghostmasterq @ May 20 2013 10:22am)
komolyan ott hagyták azt a kurva kardot?


eh én is azt néztem
de most már csak eljutnak a falig

mondjuk az a (sztem inkább) tőr akkor is jó lett volna
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 20 2013 09:48am
Quote (Vismajor @ May 16 2013 11:15am)
már elmondták a sorozatban, karstark fia, vagy fiának a fia, dno, és azért kínozza mert elárulta starkot, karstark meg stark haverja, meg szeret kínozni
legalábbis ezt mondták el a sorozatban afaik


karstark fattya vmi molnarnetol

a konyvben is eleg reszletesen levolt irva, csak utolag. mondjuk a faszlevagas nekem nem remlik, csak a nyuzasok/ujjlevagasok, meg hogy egyutt tartottak a kutyakkal.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 20 2013 10:27am
Quote (TresholdOfUniverse @ 20 May 2013 17:48)
karstark fattya vmi molnarnetol

a konyvben is eleg reszletesen levolt irva, csak utolag. mondjuk a faszlevagas nekem nem remlik, csak a nyuzasok/ujjlevagasok, meg hogy egyutt tartottak a kutyakkal.


wat

ramsay bolton

Quote (Ghostmasterq @ 20 May 2013 12:22)
komolyan ott hagyták azt a kurva kardot?


az meg ELVILEG összetört, ahogy megölte a wightot, vagy legalábbis a könyv szerint
Go Back To Magyar Topic List
Prev1114115116117118214Next
Add Reply New Topic New Poll