d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev11141151161171185001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 27 2012 02:49pm
Quote (Lacii @ Jan 27 2012 08:48pm)
elsőnek nem esett le xd


rafinéria
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 27 2012 03:44pm
Quote (bbaallaaggee @ 27 Jan 2012 22:35)
19 szál cigi 600 forint - sokba kerül
1 szál cigi 10 000 forint - megéri


ˇˇ
nyilván odafigyelnék rá, h ne gyújtsam meg - tekintve h egy éve nincs is működő öngyújtóm.

amúgy más téma
>tfw megtudod, h egy régebbi exed mástól terhes és örömködve postolják ki fb-ra, de te meg csak röhögni tudsz rajtuk
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 27 2012 03:49pm
Quote (zsansaccount @ 27 Jan 2012 22:44)
ˇˇ
nyilván odafigyelnék rá, h ne gyújtsam meg - tekintve h egy éve nincs is működő öngyújtóm.

amúgy más téma
>tfw megtudod, h egy régebbi exed mástól terhes és örömködve postolják ki fb-ra, de te meg csak röhögni tudsz rajtuk


-_-

Quote (bbaallaaggee @ 27 Jan 2012 21:47)
elég csak egyszer reflexszerűen öngyújtót ragadni és tényleg megpróbálni véletlenül elszívni. sztem én kétnaponta játszanám el vele


fogtál már a kezedben ilyet? nagyobb, nehezebb, imo lehet ösztönösen előkapnád meggyújtani, de még előtte rájönnél, hogy valami nem stimmel...
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 27 2012 04:15pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 27 2012 10:49pm)
-_-



fogtál már a kezedben ilyet? nagyobb, nehezebb, imo lehet ösztönösen előkapnád meggyújtani, de még előtte rájönnél, hogy valami nem stimmel...


Jaja, na meg ha sikerül is meggyújtani nem sok baja lesz..max megkormosodik kicsit a lámpa része, kivétel ha részeges és fordítva fogta be a cigit :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 27 2012 04:50pm
tfw be vagy tépve
zsir
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 27 2012 05:28pm
Quote (cowding @ Jan 28 2012 12:50am)
tfw be vagy tépve
zsir


tfw te vagy a hunsub új mikese :D
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 27 2012 05:29pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 27 Jan 2012 23:49)
-_-



fogtál már a kezedben ilyet? nagyobb, nehezebb, imo lehet ösztönösen előkapnád meggyújtani, de még előtte rájönnél, hogy valami nem stimmel...


ok hogy mondod, h már azóta volt más is? exexexex? vagy mi?

amúgy y teljesen más
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 27 2012 11:24pm
tfw alig birtál aludni valamit,most meg álmos se vagy
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jan 28 2012 02:11pm
swag to the minimum van



Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jan 28 2012 04:18pm
Quote (daneeka10 @ Jan 28 2012 10:11pm)
swag to the minimum van



http://farm3.staticflickr.com/2760/4249172329_91c96b5485_z.jpg


Go Back To Magyar Topic List
Prev11141151161171185001Next
Closed New Topic New Poll