Quote (zsansaccount @ 27 Jan 2012 22:44)
ˇˇ
nyilván odafigyelnék rá, h ne gyújtsam meg - tekintve h egy éve nincs is működő öngyújtóm.
amúgy más téma
>tfw megtudod, h egy régebbi exed mástól terhes és örömködve postolják ki fb-ra, de te meg csak röhögni tudsz rajtuk
Quote (bbaallaaggee @ 27 Jan 2012 21:47)
elég csak egyszer reflexszerűen öngyújtót ragadni és tényleg megpróbálni véletlenül elszívni. sztem én kétnaponta játszanám el vele
fogtál már a kezedben ilyet? nagyobb, nehezebb, imo lehet ösztönösen előkapnád meggyújtani, de még előtte rájönnél, hogy valami nem stimmel...